שלומי שבת: "בטוח שיובל דיין תהיה כוכבת"

המנטור של יובל דיין, המתמודדת הפייבוריטית לזכיה בתכנית "דה-וויס", ואשר פרשה אתמול בשידור חי מההתמודדות, משחזר היום את רגעי הדרמה בתכנית. "הייתי בשוק. דיברתי איתה, אבל אני מבין את הלחץ שהיה עליה ולא ביקשתי שתחזור בה". עם זאת, הוא בטוח: "היא תהיה כוכבת"

גם ביום שאחרי פרישתה המפתיעה של יובל דיין, המתמודדת הפייבוריטית לזכייה בתכנית "דה-וויס", בשידור חי מתכנית חצי הגמר - ה"מנטור" שלה בתכנית, שלומי שבת, מתקשה לעכל. "קיבלתי את ההודעה שלה בשוק", הוא משחזר היום את רגעי הדרמה בתכנית אמש, בה הודיעה על פרישה. בראיון לתכנית "שש", הוא חוזר לאותם רגעים ומספר על שעבר עליו לאחר ההודעה.

"חצי שעה לפני השידור הודיע לי האיש המוסמך מרשת שיש אפשרות שאולי היא תפרוש, וזה הכניס אותי ללחץ ולמתח", מספר שבת ומנסה להסביר את הסיבות בגינן החליטה דיין לפרשו. "אני, שקשור אליה יותר מכל אחד אחר - ראיתי את הלחץ, את העבודה האינטנסיבית. היא לא עמדה בזה, זאת עבודה מאוד קשה, זאת תכנית מאוד מקצועית שנותנת במה, אך יחד עם זאת אתה צריך להיות ערוך למעמסה כזאת".

"בטוח שהיא תהיה כוכבת"

"מדובר בילדה בת 17, תלמידת כיתה י"א, טובה מאוד. אני בעצמי בקושי עומד בלחץ הזה", ממשיך שבת. "הייתי חייב לארגן את עצמי כדי לעכל ולהבין אם שמעתי נכון את מה שהיא אמרה. ביקשתי לצאת פרסומות, דיברתי איתה, הבנתי אותה, כיבדתי אותה, לא ניסיתי לשכנע אותה כי עם כל הכבוד לתחרות ולתכנית, השמחה בבית קצת יותר חשובה".

עם זאת, בטוח שבת שעתידה של דיין מזהיר. "אני מבטיח שהיא תהיה כוכבת", הוא מסכם.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק