צפו: מלכת היופי החדשה של ישראל

בתום שעתיים ארוכות של טקס, יש לנו זוכה: שני חזן, בת 19 מקרית אתא וחיילת בחיל הים המתנשאת לגובה 182 ס"מ, היא מלכת היופי של ישראל לשנת 2012. המלכה החדשה היא האמצעית בין 5 אחים ואחיות, אוהבת משחק, שירה וריקוד, ורואה את עתידה על הבמה. וחבר? אל תבנו על זה. צפו ברגע ההכרזה

שני חזן, בת 19 מקרית אתא, היא מלכת היופי של ישראל לשנת 2012. חזן הוכרזה כזוכה בתום הטקס שנערך במרכז הקונגרסים בחיפה בהנחיית גיא זוארץ ויעל בר-זוהר, וקיבלה את הכתר הנכסף מהמלכה הקודמת אלה רן. שתי סגניותיה של שני הן לי מאי יושיע שזכתה בתואר "מלכת החן", ולינה מחולה שהפכה ל"נערת ישראל".

חזן, המתנשאת לגובה 1.82 מ', היא הבת האמצעית במשפחה בת 5 ילדים מקרית אתא, כך שיש לה שני אחים גדולים ושתי אחיות קטנות. היא למדה במגמת מנהל עסקים בתיכון וכיום משרתת בחיל הים כמפעילת מערכות. שני אוהבת משחק, שירה וריקוד ורואה את עתידה על הבמה.

"התחלתי בדוגמנות בגיל 16 וחצי, אבל מהר מאוד הבנתי שכל דבר בזמנו ועזבתי", סיפרה חזן עוד לפני התחרות. "היום, אחרי התיכון, אני בוגרת יותר ומרגישה שזה הזמן הנכון בשבילי". וחבר, אם אתם שואלים את עצמכם - יש ויש. קוראים לו דניאל והוא אמנם צעיר ממנה בשנה, אבל הם רציניים לגמרי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת