צפו: נינט על הסינגל החדש

הזמרת נינט טייב מוציאה היום שיר ראשון באנגלית מאלבומה הבינלאומי החדש. נינט הקליטה במשך חודשיים בליברפול, ובריאיון בלעדי היא מספרת על הגשמת החלום וגם איך השפיע מותה של איימי וויינהאוס באמצע ההקלטות על האלבום

לפני קצת יותר מחצי שנה נסעה הזמרת נינט טייב לליברפול כדי להקליט את אלבומה החדש והבינלאומי. האלבום, שצפוי לראות אור בשפה האנגלית, היה חלומה של טייב עוד מילדותה. "לא האמנתי שזה קורה", היא מספרת ומוסיפה: "כל כך התרגשתי שאני מקליטה אלבום באנגלית".

הסינגל שיצא היום, הנושא את השם "I C U", הוא סנונית ראשונה מתוך אלבום שייקרא "SYMPATHETIC NERVOUS SYSTEM", וצפוי לצאת בחודש יוני הקרוב. את האלבום הפיק מייק רוסי, שהפיק בעבר גם ללהקות דוגמת "ארקטיק מנקיז". בניגוד לעבר, מימנה טייב את כל ההפקה מכיסה הפרטי.

מישהו צעק ברחוב: "איימי וויינהאוס מתה!"

בזמן שהייתה ביום חופש מהקלטות האלבום, קיבלה יוצאת כוכב נולד את הידיעה המצערת על מותה של הזמרת הבריטית איימי וויינהאוס, בגיל 27 בלבד. "זה היה כמו בסרטים", מספרת טייב, "ראינו ברחוב איש שכנראה שתה כמה חביות של בירה, שצעק: 'איימי וויינהאוס מתה!'"

באלבום נכללת גם רצועה שנקראת "27". על אף הקשר המתבקש למותה של וויינהאוס, מסרבת נינט להסגיר את כוונת המשורר המקורית. "כתבתי אותו לפני שוויינהאוס מתה", היא מציינת ומסבירה: "הקלטתי את השיר "27", יום אחד בלבד אחרי שאיימי וויינהאוס מתה, מתוך כוונה מלאה אליה".

תקוותה של נינט היא כמובן, שהאלבום החדש יופץ באחת מחברות התקליטים הגדולות בעולם, אך כרגע היא לא מעוניינת לפרט בנוגע למגעים שמתנהלים בנושא. "אני לא רוצה יותר מדי, רק להופיע על כל מיני במות", היא מסכמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת