מרגש: גלעד שליט נפגש עם עמרי כספי

החייל שחזר משבי החמאס נפגש בארה"ב עם השחקן הישראלי הראשון בליגה הטובה בעולם, עמרי כספי. שליט ביקר בימים האחרונים באורלנדו שם צפה במשחק ה"אולסטאר" של ליגת ה-NBA. כספי, שהיה נרגש לא פחות משליט מהמעמד, העלה את תמונת המפגש לפייסבוק וכתב: "כמה ייחלתי לרגע הזה!!!"

"כמה ייחלתי לרגע הזה", כספי ושליט (נועם גלאי)

מפגש פסגה מרגש: שחקן הכדורסל הישראלי הראשון בליגת ה-NBA, עמרי כספי, העלה אמש תמונה לעמוד הפייסבוק שלו שזכתה לאלפי תגובות ושיתופים. בתמונה נראה כספי כשהוא מחבק את גלעד שליט, החייל ששוחרר לא מכבר משבי החמאס, במהלך ביקורו בארה"ב.

שליט נסע לפני מספר ימים לביקור בארה"ב, שם צפה במשחק ה"אולסטאר" של ה-NBA שהתקיים באורלנדו. המשחק, בו משתתפים המובחרים שבכוכבי ליגת הכדורסל הטובה בעולם, נצפה על ידי עשרות מיליוני צופים ברחבי העולם - אך העניק לשליט את האנונימיות הרגעית הנחוצה לו כל כך.

התמונה המדוברת זכתה לכמות לייקים בלתי מבוטלת ולמאות שיתופים על יד גולשים נפעמים. שליט נראה נרגש בצילום והוא משחרר לראשונה, אחרי תקופה ארוכה, חיוך רחב על שפתיו. כספי עצמו, שבעבר אף נפגש עם בני משפחת שליט במאהל בירושלים, הביע את התרגשותו וכתב: "כמה ייחלתי לרגע הזה!!!" ו-"!!!I dreamed of this moment for a long time".

שליט ידוע כחובב כדורסל נלהב. לפני מספר שבועות הפתיע בהופעה פומבית נדירה במהלך משחקה של מכבי תל "אלקטרה" אביב נגד ברצלונה הספרדית במסגרת היורוליג. שליט הגיע למשחק כשהוא חובש כובע של מכבי על ראשו, וניסה להימנע מצלמי הפפראצי שעטו עליו.

  רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת