משינה חוזרת לבמה - עם אהוד בנאי כשחקן חיזוק

לאחר הפסקה של כשנה וחצי, הלהקה המצליחה משינה שבה לסיבוב הופעות משותף עם אהוד בנאי. הקשר בין האמנים הוא לא רק קשר משפחתי: אהוד בנאי כתב למשינה את להיטה הראשון "רכבת לילה לקהיר". "בחזרות אנחנו מפנטזים עוד עשר שנים קדימה", סיפר הסולן יובל בנאי

לאחר שנה וחצי של הפסקה, להקת "משינה" חוזרת לבמה וחוברת לאהוד בנאי, בן דודו של סולן הלהקה יובל בנאי. ההופעות יתקיימו בהיכל התרבות ב-17 וב-18 בפברואר, ויסמנו את חזרתו של יובל בנאי להופעות כשנה וחצי לאחר התקף הלב שחווה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההופעה תסמן גם סגירת מעגל, מכיוון שאהוד בנאי כתב למשינה את הלהיט שהביא לפריצתה לתודעה בשנת ה-80' - "רכבת לילה לקהיר".

בשנת 2007 הופיעו לראשונה משינה יחד עם אהוד בנאי בסיבוב הופעות משותף בשם "נפגשים בסיבוב". כעת, לאחר שבע שנים, החליטו האמנים לשחזר את המפגש המרגש.

"מרגש אותי מאוד". יובל בנאי (חדשות 2)

אהוד בנאי הסביר כי "להיפגש בסיבוב עם משינה זו שמחה גדולה, ובפעם השנייה אפילו השמחה כפולה. החיבור המוסיקלי והאנושי היה כל כך כיפי ומוצלח שלא מצאנו סיבה להיפרד". בנאי נזכר בפעם הראשונה שהתארח בהופעה של משינה, לקראת סוף שנות השמונים: "כשירדתי מהבמה הבנתי שמשהו בחיי עומד להשתנות. ומאז הקשר הולך ומעמיק".

בן הדוד יובל בנאי טען כי "החיבור בין משינה לאהוד הוא חיבור טבעי - כבר מתחילת הדרך השתלבו הדרכים בינינו, ומאז הכל כתוב בספרי הרוקנרול הישראלי. אהוד מביא את קסם המילים, את המקום, את החיבור לשורשים ומשינה מביאה את הכישוף, הדרייב ואת השירים שמספרים את הסיפור של כולנו". 

בן הדוד מגיע להתארח. אהוד בנאי (חדשות 2)

"החיבור המשפחתי בינינו מאפשר לנו לנגן גם שיר של אבא שלי, מה שמרגש אותנו מאד. כבר בחזרות יש פינטוזים על עוד עשר שנים קדימה", הוסיף יובל בנאי. הכרטיסים למופע יימכרו דרך אתר "זאפה" ואתר "איוונטים".