עדי אשכנזי מפרגנת ליאיר לפיד

הקומיקאית עדי אשכנזי אינה שוכחת שיאיר לפיד היה הראשון שהעניק לה הזדמנות להופיע. לאחר שהודיע על כוונתו להיכנס לפוליטיקה, אומרת אשכנזי כי היא מאמינה ביכולותיו: "הוא יכול להיות גורם מכריע בפוליטיקה. אני חושבת שיאיר הוא מוביל חברתי, שנועד להיות במרכז ומבין את רחשי הציבור"

הקומיקאית עדי אשכנזי התחילה את דרכה בתכנית האירוח של יאיר לפיד בשנת 2002. כעת, לאחר שהכריז על כניסתו לזירה הפוליטית, מברכת אשכנזי את מי שהעניק לה את הזדמנות ראשונה בפריים טיים ומבטיחה: "הוא יכול להיות גורם מכריע בפוליטיקה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בריאיון לערוץ החדשות מתוודה אשכנזי כי לא הופתעה מההודעה של לפיד: "זה מדובר כבר הרבה זמן, מרכלים על זה". עם זאת היא מדגישה כי לא רמז לה לאחרונה על כוונותיו: "דיברנו לאחרונה רק בעניינים אישיים סביב זה שילדתי".

אשכנזי טוענת כי ללפיד יש יותר מסיכוי בבחירות הבאות: "הוא יכול להיות גורם מכריע בפוליטיקה. אני חושבת שיאיר הוא מוביל חברתי, שנועד להיות במרכז ומבין את רחשי הציבור, הוא ביטא את זה בכמה פלטפורמות".

"אין שום תהילה בפוליטיקה"

"הוא יכול להועיל כי יש לו אכפתיות ומעורבות אמיתית במה שקורה במדינה, איכפת לו מאנשים. מהניסיון התקשורתי והאישי שלו, ממה שאני יודעת איכפת לו והוא מתעניין בשכבות שונות בחברה ובפלחים שונים", מוסיפה אשכנזי.

לדברי הקומיקאית, לפיד הוא "נקי כפיים מהרבה שאני מכירה. אני חושבת שהרבה מאיתנו מרגישים כשאנו רואים פרשן אומרים 'יאללה שילך לעשות את זה'. זוהי הקרבת חיים, אין שום תהילה בפוליטיקה". לבסוף מתוודה אשכנזי כי עדיין לא חשבה אם לעשות מערכון בנושא.