כשריבלין פגש את ארצי לדואט. צפו

לאחר שקרא לאזרחי ישראל לצלם עצמם שרים את השיר "אהבתיה", נפגש הנשיא ריבלין עם מבצע השיר במקור - הזמר שלמה ארצי. בתום מספר חזרות השניים הקליטו עצמם והעלו את השיר לאתר ה"מקהלה האינטרנטית" שהוקם ביוזמת בית הנשיא. הקליפ המלא יוקרן וישודר בחגיגות יום העצמאות

"המקהלה האינטרנטית" שהקים בית הנשיא מתרחבת עם שחקן חיזוק: הזמר שלמה ארצי, הצטרף לנשיא ראובן ריבלין, שר עמו היום (שני) את השיר "אהבתיה". השניים אף הזמינו את הגולשים להצטרף אליהם בשירה. "זהו שיר שיוצא מן הלב ומילותיו נוגעות בכל אחד ואחד מאזרחי המדינה במיוחד לקראת יום העצמאות", אמר ריבלין לארצי במהלך פגישתם. "אהבתיה, ואוהב אותה, כך יהיה תמיד - לא נוכל אחרת כשזה נוגע למדינה שלנו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במסגרת המיזם נקראו הגולשים מרחבי העולם לשיר את השיר ("פתאום עכשיו, פתאום היום") שאותו ביצע ארצי במקור כשלבסוף ייערכו קטעי השירה לקליפ שישודר בחגיגות יום העצמאות בבית הנשיא. כאן בחדשות 2 Online נלווה את הפרויקט עד ליום העצמאות עם טעימות מהקליפים שישלחו הגולשים.

כל אזרח שירצה לקחת חלק במקהלה האינטרנטית ולהפוך לחבר בה יצלם את עצמו שר בבית בעזרת מצלמה אישית. מי מוזמן לשיר? כל מי שאוהב - גם אם הוא לא זמר מקצועי. אז איך מצטרפים למקהלה? הקלטת הסרטון ושליחתו יתבצעו רק באמצעות אתר האינטרנט שבו מפורטות הנחיות כיצד ניתן בכמה צעדים פשוטים לעשות זאת.