א' מבית הנשיא: "קצב ייענש מהשמיים"

המתלוננת שהביאה להתפוצצות הפרשה אך לא נכללה בכתב האישום מתקשה להאמין, גם רגע לפני כליאתו של הנשיא לשעבר, כי מי שתקף אותה מינית אכן יישלח אל מאחורי סורג ובריח. כיום היא חשה סגירת מעגל, ומתכוננת להגשת התביעה האזרחית נגדו

"חיכיתי לרגע הזה שנים". ארכיון (חדשות 2)

פרשת מעשי האונס שביצע הנשיא לשעבר משה קצב מגיעה הבוקר לישורת האחרונה, עם כניסתו לכלא מעשיהו - המקום שישמש "משכנו" בשבע השנים הקרובות. עבור א' מבית הנשיא, המתלוננת שהביאה לעליית הפרשה לכותרות ולא נכללה בכתב האישום, תהיה זו סגירת מעגל עצובה.

"חיכיתי לרגע הזה שנים, לסוף הזה", היא סיפרה בהתרגשות בריאיון שהעניקה לכתב "ידיעות אחרונות", יורם ירקוני. "לא תהיה בי שמחה כי אני אדם מאמין ואני בטוחה שהוא יקבל עונש מהשמיים".

עם זאת, גם ברגעיו האחרונים של תוקפהּ כאדם חופשי, התקשתה א' לעכל כי הוא אכן יישלח אל מאחורי סורג ובריח. "קצב הוא מסוג האנשים שיש לו עור של פיל", היא הסבירה. "אני לא אאמין שזה קורה עד שאני אראה אותו נכנס לכלא".

העובדה שלא נכללה בכתב האישום לא הביאה את א' מבית הנשיא לוותר על המערכה המשפטית נגד קצב, והיא תפעל נגדו במישור הנזיקי. "עוד השבוע אני חותמת על תביעת הפיצויים האזרחית", היא הצהירה אתמול - והסבירה: "זה חייב לקרות, זה מתבקש וזה מגיע לי. ניזוקתי קשה, כלכלית ונפשית, ואני סובלת בגללו עד היום".

באמצעות עו"ד אלדד יניב, תתבע א' מהנשיא לשעבר פיצויים בסך 2.5 מיליון שקלים. בתביעה זו תהיה, למעשה, הפעם הראשונה שבה היא תעלה על דוכן העדים ותמסור את גרסתה לתקיפה, שלטענתה, עברה על ידי מי שהיה האזרח מספר אחת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת