בדרך לנאום: ראש הממשלה נתניהו נתקע במעלית

ראש הממשלה בנימין נתניהו נתקע במעלית בדרכו לנאום בפני פרקליטים בכנס שערכו באילת. הוא לא התרגש לרגע, המשיך להתאמן על הנאום ואמר לאנשיו: "תהיו רגועים". רק לאחר חצי שעה הוא חולץ ביחד עם אנשיו כשדלת המעלית נפרצה

גם לראש ממשלה זה יכול לקרות: בנימין נתניהו נתקע במעלית בדרכו לנאום בפני פרקליטים בכנס הפרקליטות באילת. נתניהו חולץ רק לאחר כחצי שעה - ללא פגע. קצת לפני נאומו של נתניהו, הוא נכנס למעלית על מנת להגיע לאולם הפרקליטים. אבל אז - המעלית נתקעה.

ראש הממשלה שהיה במעלית עם אנשיו לא נלחץ אפילו לא לרגע. נתניהו אמר לכולם: "תהיו רגועים" - והמשיך לקרוא את נאומו. לאחר מספר דקות, הגיעו טכנאים לחלץ את ראש הממשלה ואנשי לשכתו, ורק לאחר כחצי שעה הם הצליחו לפרוץ את הדלת ונתניהו המשיך  לאולם בו נאם.

זו לא הפעם הראשונה בה ראש הממשלה נתקע במעלית. ביולי 2010, בזמן ביקור נתניהו ושרה רעייתו בארצות הברית, הם נתקעו במעלית במלון פלזה בשדרה החמישית בניו יורק. אז היה מדובר רק בחמש דקות וראש הממשלה הציע לשמור חמצן.

נתניהו: "יהיו שופטים עצמאיים בירושלים"

בנאומו בפני הפרקליטים באילת אמר ראש הממשלה: "בגין אמר - יש שופטים בירושלים? ואני אומר יהיו שופטים עצמאיים בירושלים". עוד הוסיף כי "במשמרת שלי נגן על עצמאות בתי המשפט שהיא תנאי הכרחי לקיומנו פה".

נתניהו התייחס בכנס גם להקמת גדר הביטחון בדרום. "יש זרם אדיר של מסתננים בלתי חוקיים מאפריקה לישראל הם אינם פליטים, הם מגיעים למטרות עבודה. למרות הטלטלה העולמית שמחייבת אותנו לאחריות כלכלית, תהייה תוספת תקציבית להשלמת הגדר כדי לעמוד בזמן שקבענו - תוך פחות משנה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת