ראש באסלה ושפיכת אקונומיקה: אב נאשם בהתעללות חמורה בילדיו

אם וששת ילדיה נפלו קורבן למסכת התעללות חמורה וממושכת מצד אב המשפחה, זאת על פי כתב אישום שהוגש היום לבית משפט השלום ברמלה. האב בן ה-31 לקח את ילדיו הקטנים, היכה אותם בחגורה ובמגב ושפך עליהם אקונומיקה כשהם עירומים. ואם זה לא מספיק - בהמשך הוא אף דחף את ראשו של בנו לאסלה והוריד את המים

אב נאשם בהתעללות חמורה. אילוסטרציה (חדשות 2)

לבית משפט השלום ברמלה הוגש היום כתב אישום נגד גבר בן 31 מבאר יעקב, הנאשם בהתעללות חמורה באשתו ובששת ילדיו, בגילאי שנה עד שמונה. בין היתר נאשם האב כי חבט בראשיהם של ילדיו, שפך על גופם אקונומיקה ואיים על אחד מהם: "אם אתה תבכה סתם, אני אפרק אותך במכות".

על פי כתב האישום, בחודש ספטמבר האחרון התגרש הנאשם מאשתו אך בשל מצבו הכלכלי הרעוע, המשיך להתגורר עם בני משפחתו. בעקבות מריבה שפרצה בין הנאשם לגרושתו, כך טוענת הפרקליטות, החל האב לתקוף את ילדיו.

כתב האישום מתאר כיצד האב הרים באוויר את אחד מילדיו, הפיל אותו ארצה ודרך עליו. לאחר מכן הטיח ילד נוסף ברצפה כך שפניו נפגעו מאופניים שהיו במקום ואף השליך מאפרה לעבר גרושתו ופגע בפניה.

"אני הולך לתת לך מכות רצח"

באותו התקף זעם, הכניס הנאשם על פי כתב האישום את שני ילדיו עירומים למקלחת ושם חבט את ראשיהם זה בזה. לאחר מכן, שפך האב על השניים אקונומיקה וחנק את אחד מהם בגרונו והכה אותו באמצעות הדוש.

עוד לפי כתב האישום, כשראה כשבנו בוכה לאחר שתקף אותו, איים עליו הנאשם: "אם אתה תבכה סתם, אני אפרק אותך במכות". לאחר מכן שטף אותו ואת אחיו במים קרים, והשליך אותם על מיטותיהם. לבסוף חזר לגרושתו, סטר לה וירק עליה.

 זמן מה לאחר מכן התעצבן האב על אחד מבניו שהתעסק עם חפץ כלשהו. בתגובה, אחז הנאשם בראשו של הילד, הכניס אותו לאסלת השירותים והוריד עליו את מי הניאגרה.

במקרה אחר, על פי כתב האישום, הנאשם איים על אחד מבניו לאחר שסירב לישון שנת צהריים, ואמר לו "אני הולך לתת לך מכות רצח". לאחר מכן על פי כתב האישום, הכה אותו האב עם חגורה ומגב בראשו וברגליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת