רופא ילדים מחיפה סחר בפורנוגרפיה פדופילית

ד"ר אברהם ברקאי מקופת חולים מאוחדת בחיפה הורשע היום בעבירות פרסום תועבה והחזקת פרסומי תועבה, אחרי שבמחשבו האישי אותרו לא פחות מ-190 אלף תמונות וסרטים שבהם נראים קטינים מקיימים יחסי מין. נוסף על כך, הוא התיר לפדופילים אחרים להוריד את החומר הפורנוגרפי ממחשבו

רופא - וחובב פורנו. אילוסטרציה

החתול שמר על השמנת? ד"ר אברהם ברקאי, רופא ילדים בקופת חולים מאוחדת בחיפה, הורשע היום בבית המשפט המחוזי בעיר בעבירות פרסום תועבה והחזקת פרסומי תועבה. במחשבו האישי של ד"ר ברקאי נמצאו לא פחות מאשר כ-190 אלף תמונות וסרטונים פורנוגרפיים פדופילים.

בחקירתו אישר ד"ר ברקאי כי החזיק במחשבו כמות גדולה של "תמונות וסרטים של קטינים מקיימים יחסי מין ביניהם ועם בגירים". הוא אף התיר לפדופילים אחרים להוריד מהמאגר העצום שצבר חומרים פורנוגרפים שאסף במחשבו.

השופט זאיד פלאח כתב בהחלטתו כי "כתוצאה מפרסום סרטי הפדופיליה הופכת תעשיית סרטים אלה למשתלמת, במובן זה שככל שמספר הצופים בסרטים עולה, כך עולה הכדאיות הכלכלית בצילומם. ככל שמצולמים יותר סרטי פדופיליה, כך נחשפים יותר קטינים לאקטים מיניים".

פרט להרשעתו של ברקאי, החליט השופט לחשוף את פרטיו האישיים והסביר זאת בכך ש"בשל הרשעת הנאשם בכל העבירות שיוחסו לו בכתב האישום, ומאחר ולא מצאתי כל עילה שיש בה כדי להצדיק הטלת איסור פרסום כלשהו על פרשייה זו וכן כי יש לאפשר לציבור לדעת את פרטיהם של האנשים המפרסמים פרסומי תועבה - אני מתיר את פרסום כל פרטי הפרשה, כולל שמו של הנאשם וכולל הכרעת דין זו במלואה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת