בניזרי: "אסייע לקצב להשתלב בכלא"

לאחר שפורסם כי הנשיא לשעבר משה קצב שהורשע וייכנס לכלא יחלוק את תאו עם השר לשעבר שלמה בניזרי, מתבטא הבוקר לראשונה בניזרי על ההחלטה. "המעבר לכלא קשה כקריעת ים סוף. אסייע לקצב להשתלב". ייתכן שבניזרי ישתחרר מהכלא בעוד ארבעה חודשים אם הוועדה לשחרור מוקדם תנכה שליש מעונשו

בניזרי מתכונן לקראת כניסתו של קצב לתאו (חדשות 2)

השר לשעבר שלמה בניזרי, שמרצה עונש מאסר של ארבע שנים, יקבל בקרוב שותף חדש לתא הכלא שלו - הנשיא לשעבר משה קצב. בניזרי התבטא לראשונה בנושא ואמר למקורביו כי הוא יסייע להקל על כניסתו לכלא. דבריו פורסמו הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות".

בניזרי הורשע בשוחד ובהפרת אמונים וכלוא בתא זוגי בביתן 1 באגף 8 בכלא מעשיהו. בימים האחרונים נחשף כי הנשיא לשעבר משה קצב שהורשע, יחלוק את תא המאסר עם בניזרי באגף התורני בכלא מעשיהו. בניזרי שהה זמן רב כשהמיטה השנייה בתאו נותרה פנויה ובשב"ס הודיעו לו כי קצב ייכנס איתו לתא. "המעבר לכלא קשה כקריעת ים סוף, אך עליו לקבל את הדין", אמר בניזרי למקורביו. קצב הסכים להצעת שירות בתי הסוהר לחלוק את התא עם מי שהיה חברו לכהונה בכנסת.

"אני אסביר לו דבר אחד. בכלא יתנהגו איתו לפי הספר, ועליו לקבל את הדין ולהבין ולהפנים את מעמדו החדש", הוסיף בניזרי. אם הוועדה לשחרור מוקדם תנכה שליש מעונשו, צפוי בניזרי להשתחרר בעוד ארבעה חודשים.

עם קצב באגף: שני אסירים שלא חנן

שב"ס הודיע לקצב כי הוא בתא עם בניזרי

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת