תיעוד בלעדי: הקטטה שסיבכה את דרור אלפרון

דרור אלפרון, בנו של העבריין שחוסל יעקב אלפרון, הורשע היום בבית המשפט באיומים אך זוכה מעבירות של תקיפה. את העונש - שנת מאסר, הוא ירצה בחופף לעונש שהוא מרצה כבר היום בשל עבירות דומות. לידי חדשות 2 הגיע תיעוד הקטטה באותו מועדון ברעננה שהוביל להרשעה

בקטע הוידאו שלפניכם, שצולם במצלמות אבטחה של במועדון ברעננה, נראה דרור אלפרון, בנו של העבריין המנוח יעקב אלפרון, כשהוא תוקף לכאורה בליין אחר. אלפרון נעצר, והיום - חמש שנים אחרי - מרשיע אותו בית המשפט באיומים אך מזכה אותו מתקיפה.

בית המשפט קבע היום שהראיות בתיק לא מספיקות כדי להרשיע בתקיפה, ובביקורת יוצאת דופן, הצדיק את מה שבני משפחת אלפרון אומרים בכל מעצר של מי מבני המשפחה: המשטרה פועלת נגדנו באופן מגמתי.

בפסק הדין בעניינו של אלפרון נכתב: "ממצאי החקירה אכן מצביעים על חקירה מגמתית של המשטרה כנגד הנאשם, באופן שפגם באורח קריטי בהגנתו באשר לאירוע התקיפה החבלנית המיוחס לו. מגמתיות זו נוגעת לאופן החקירה, גיוס לא שגרתי של אמצעים טכנולוגיים רבים לשם קידומה, ומחדלי חקירה משמעותיים".

אהובה אלפרון: "אני עדיין חשה נרדפת"

לאחר מתן פסק הדין אמרה אהובה אלפרון: "סוף סוף בית המשפט אמר את מה שאני מזמן יודעת. אני עדיין חשה נרדפת ושרודפים את ילדיי. אם משטרת ישראל כל כך דואגת לנקות את רחובותיה מפשע, שתמצא באמת קודם את רוצחי בעלי ושתניח לילדיי."

לדרור אלפרון עבר פלילי עשיר וגם בימים אלו הוא מרצה שלוש שנים בכלא, על עבירות סחיטה באיומים בפרשת מיחזור הבקבוקים. את העונש שנגזר עליו היום, שנת מאסר בגין איומים, הוא ירצה בחופף לתקופת המאסר הנוכחית.

גורם במשטרה הביע היום כעס על דברי השופטת, ואמר בשיחה עם חדשות 2 כי המשטרה תמשיך לפעול נגד גורמים אלימים המפרים את החוק, ללא קשר לשם משפחתם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת