אישום: תקף ילדה בת 7 בבית כנסת באילת

כתב אישום חמור הוגש נגד תושב אילת, הנאשם שביצע סדרת מעשים מגונים בילדה בת 7 בבית כנסת באילת. על פי כתב האישום נהג הנאשם לקרוא לילדה ולהבטיח לה ממתקים כדי שתשב כל ברכיו, כשהוא מבקש ממנה "תיגעי במלפפון"

אישום: תקף בבית הכנסת (רויטרס)

בבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגש היום כתב אישום נגד ישראל בשארי מאילת, הנאשם שביצע במספר רב של הזדמנויות מעשים מגונים בילדה בת שבע בבית כנסת בעיר. מכתב האישום עולה, כי כאשר הייתה עזרת הנשים בבית הכנסת ריקה, נהג בשארי לפתות את הילדה ואז לגעת בה במקומות אינטימיים.

על פי כתב האישום, בשארי תקף את הילדה מספר פעמים בתקופה שבין חנוכה 2010 לחג הסוכות האחרון. בשארי נאשם כי בזמן שהגיע להתפלל באחד מבתי הכנסת בעיר, ישב בעזרת הנשים כאשר לא היו מתפללות וקרא לילדה שתבוא ותשב על ברכיו.

עוד על פי כתב האישום, בשארי נהג לקרוא לילדה ולהבטיח לה שייתן לה ממתקים, ואמר לה כי הוא "רק מדגדג אותה ולא מסתכל". עוד אמר לה הנאשם, כי אביה מסכים לדברים והבטיח לתת לה "משהו יותר שווה" ממה שאביה ייתן לה, זאת על פי כתב האישום.

"אמר לילדה: תיגעי במלפפון"

לאחר שישבה על ברכיו הנאשם הרים את החצאית שלבשה הילדה ונגע בירכה וסמוך לאיבר מינה ללא הסכמתה, כך נכתב בכתב האישום. עוד נטען בכתב האישום כי בשארי ביקש מהילדה לגעת באיבר מינו כשהוא אומר לה "תיגעי במלפפון".

על פי כתב האישום בחלק המקרים ביקשה הילדה מבשארי שיחדול ממעשיו וכי "זה לא צנוע". לעיתים היא אף קמה וברחה מהמקום. פרקליטות מחוז דרום ביקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת