"היו מאמינים לה גם אם היא הייתה אומרת שהאונס התרחש על כוכב ונוס"

בתגובה ראשונה אחרי הקראת גזר הדין של הנשיא לשעבר משה קצב, תוקף סנגורו עו"ד אביגדור פלדמן את בית המשפט. "אפילו אם הייתה אומרת שזה התרחש על ונוס, בית המשפט היה אומר מקסימום - אולי זה התרחש על כוכב אחר", תקף פלדמן והוסיף כי "ביהמ"ש בעצם אומר שבתיקי אונס חבל על הסנגוריה"

"אפילו אם הייתה אומרת שזה התרחש על ונוס, בית המשפט היה אומר מקסימום - אולי זה התרחש על כוכב אחר", - כך אמר הבוקר סנגורו של משה קצב, עורך הדין אביגדור פלדמן בהתייחסות ראשונה לפסיקת שופטי בית המשפט העליון, שדחו את ערעורו של קצב וגזרו עליו שבע שנות מאסר.

"אני לא מסכים לפסק דינו של בית המשפט העליון, אבל הוא אמר את דברו. מה אמר בית המשפט? יש דבר אחד שהוא מוצק וזה מהימנות המתלוננת. אנחנו הבאנו ראיות נוגדות, שא' לא זכרה איך היא הגיעה לאיפה. אני מאחל לכל אחד מאיתנו שתגיע אישה או יגיע גבר ויגיד לפני 11 שנה אנסת אותי - לך תוכיח שלא", אמר עו"ד פלדמן בתחילת דבריו.

סנגורו של קצב המשיך ואמר כי "אנחנו הוכחנו באופן חד משמעי שלפחות אחד ממקרי האונס לא יכול היה להתרחש לפי הסיפור או הכרונולוגיה של המתלוננות. תיק אונס זה אחד מול אחת, לכן בודקים את ראיות המעטפת". עו"ד פלדמן התייחס למתלוננת א' והסביר כי "למרות פסק הדין, שיקרה במקרים רבים ביותר. היא טענה שלא התקשרה לבית הנשיא, טענה שלא ביקשה עבודה, טעתה או לא אמרה אמת ביחס לרצף אירועים שקשור לאחד ממקרי האונס".

"ביהמ"ש פתר את זה בכך שהמחוזי האמין לה. אפילו אם הייתה אומרת שזה התרחש על ונוס, בית המשפט היה אומר מקסימום - אולי זה התרחש על כוכב אחר. הוא בעצם אומר שבתיקי אונס חבל על הסנגוריה ואמון המשפט", יצא פלדמן בקריאה נגד בית המשפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק