ארקדי גאידמק לעו"ד וינרוט: "תפרו לך תיק כדי לעצור אותי"

אחרי תקופה ארוכה בה לא שוחחו השניים, התקשר היום ארקדי גאידמק לעורך הדין יעקב וינרוט ובירך אותו על זיכויו המלא בבית המשפט. "לדעתי תפרו לך את התיק בגלל הרצון של המשטרה והפרקליטות לתפוס אותי", אמר האוליגרך לעורך דינו לשעבר

דקות לאחר שעורך הדין יעקב וינרוט זוכה מעבירות של מתן שוחד לפקיד השומה שוקי ויטה ועבירות אחרות של הפרת אמונים - הוא זכה לשיחת טלפון מפתיעה מאחד הלקוחות החשובים שלו בעבר, ארקדי גאידמק.

וינרוט נאשם בבית המשפט כי העניק לשוקי ויטדה שירותים משפטיים מוזלים, זאת בתמורה לקידום ענייניהם של ארבעה מלקחותיו במס הכנסה, בהם ארקדי גאידמק ואיש העסקים מיכאל צ'רנוי.

"לדעתי תפרו לך את התיק בגלל הרצון של המשטרה והפרקליטות לתפוס אותי", אמר גאידמק לווינרוט במהלך השיחה הקצרה, שנערכה לאחר זמן רב שהשניים לא שוחחו ביניהם.

"בסוף הגיהנום יש שחר חדש"

לאחר זיכויו, כינס עו"ד וינרוט מסיבת עיתונאים במשרדו, כשהוא מוקף במשפחה, חברים וצוות ההגנה שלו. "אני רוצה אני רוצה להודות לאשתי, לכל המשפחה שעמדה לצדי, לעוה"ד איריס ניב-סבג, לגרשון גונטובניק, עודד גזית, לכל צוות ההגנה, וכל מי שעמד לצדי בשעות האלה והתגייס, לא רק התגייסות אישית של סניגור אלא התגייסות אישית של אחווה ממש".

וינרוט סיפר כי במהלך ההליך המשפטי נגדו, הוא קיים תהליכים של חשבון נפש פנימי ובחינה עצמית. "אני עמדתי לצד האנשים שלהם צרות גדולות משלי, ולא שקעתי ביגון שלי". לסיכום, אמר עו"ד וינרוט כי הוא לא מעוניין לדבר על הפרקליטות. "לכל זמן יש את זמנו ועתו, אני מרוכז בעולם התודה בשעה זו", הוסיף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת