כתב אישום נגד הקטינים שהרגו חסר בית בראשון לציון

כתב אישום חמור הוגש הבוקר כנגד שני קטינים בני 17 וצעיר בן 18, ממנו עולה כי בערב ראש השנה האחרון התנפלו השלושה על שני חסרי בית, בעטו בהם בראשם, והותירו אותם מתבוססים בדמם לאחר שהפשיטו אותם. כתוצאה מהתקיפה מת אחר מדרי הרחוב

בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה הואשמו הבוקר שני קטינים כבני 17 בהריגת חסר בית בראשון לציון לפני כחודשיים. מכתב האישום עולה ששני הנערים, וכן חברם יבגני טומשצ'וק כבן ,18 יצאו ממועדון "סקורס" לאחר בילוי, וסמוך לשעה 04:00 לפנות בוקר עקבו אחר חסר הבית ולדימיר ספיבק בן 48, ודר רחוב נוסף והחליטו להתעמר בהם. כך דווח ברשת ב'.

לפי כתב האישום, השלושה התנפלו על חסרי הבית, בעטו בהם בראשם, חנקו את המנוח והותירו אותם מתבוססים בדמם לאחר שהפשיטו אותם. שלושת הצעירים מואשמים כעת בעבירות הריגה, תקיפה הגורמת חבלה בנסיבות מחמירות וכן גניבה.

פרקליטות מחוז המרכז ביקשה להאריך את מעצרם של השלושה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם וציינה כי הנערים , אשר להם רישומים פליליים קודמים בעבירות אלימות, תועדו במצלמות אבטחה הסמוכות לזירה, וכי דמו של המנוח נמצא בנעלי אחד הנאשמים.

בשיחה עם חדשות 2 לפני חודשיים, סיפרו בזעזוע גורמים המקורבים לחקירה כי הממצאים שעלו עד כה מעידים על דמיון בין האירוע בראשון לציון לבין הלינץ' שהתרחש לפני כשנתיים בחוף תל ברוך בתל אביב. "מדובר בהתעללות אכזרית שמזכירה את רצח אריק קרפ", הם אמרו. "גם כאן לא היה שימוש בנשק חם או קר, אלא אלימות ובריונות לשמה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת