רצח את אשתו ב-12 דקירות סכין בראשה ובגבה

אניה רוזינקין מצאה את מותה מחוץ לדירתה בנתניה אחרי שנדקרה בראשה ובגבה ביוני 2010. היום הורשע בעלה שחר חבני שרצח אותה כי חשד בה שהיא מנהלת מערכת יחסים עם גבר אחר. הוא עקב אחריה באמצעות טכנאי שערך תיקונים בביתה, ואז רצח אותה

זירת הרצח בנתניה, ארכיון (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בפתח תקווה הרשיע היום את שחר חבני ברצח אשתו אניה רוזינקין ז"ל. חבני נעצר ביוני 2010 בחשד שדקר את אשתו 12 פעמים בראשה ובגבה, והותיר אותה לדמם למוות בחדר המדרגות.

מכתב האישום עולה שבמהלך שנות נישואיהם, חבני נהג כלפי אשתו באובססיביות ובאלימות, שהובילה אותה להחלטה להתגרש ממנו, אך חבני סירב להשלים עם העובדה שאשתו תחיה עם גבר אחר, והחליט למנוע זאת בכל מחיר. למרות האלימות הממושכת ממנה סבלה, היא סירבה להתלונן נגדו במשטרה מחשש שיפגע בה, וחששה לא היה מופרך: למרות שהוצא נגדו צו הרחקה, הוא המשיך להגיע לביתה ולאיים עליה ואף הכה אותה מספר פעמים.

מכתב האישום עולה שחבני מצדו, החליט לרצוח את אשתו, והצטייד לשם כך בסכין מטבח. הוא אף הציג את הסכין בפני אימו ואחותו "תוך שהוא חוזר על רצונו להביא למותה של אניה", לשון כתב האישום. כדי לבצע את זממו, עקב אחריה ונעזר בטכנאי שהגיע לבצע תיקונים בביתה.

על פי כתב האישום, כשהטכנאי עזב את הדירה כדי להביא חלקים מרכבו, ניצל חבני את העיתוי והגיע לדירתה. "משהגיע הנאשם אל פתח הדירה, יצאה אניה אל חדר המדרגות, ושם דקר אותה הנאשם שוב ושוב בגבה ובראשה, לפחות 12 דקירות, אשר כתוצאה מהן נגרם מותה במקום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת