בעלה של הנאשמת ברצח בנותיו: "האישה שחייתי איתה הפכה למפלצת"

עמוס אלוני, בעלה לשעבר של מיכל אלוני, הנאשמת ברצח שתי בנותיהם לפני כשנה, העיד היום בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה. "פה מדובר ברצח של שתי בנות. לא תאונת דרכים או פיגוע חבלני. זה פיגוע חבלני בתוך ביתך", אמר עמוס אלוני וכינה את אשתו "מפלצת". צפו בדבריו

עמוס אלוני, בעלה של מיכל אלוני שנאשמת שחנקה למוות את שתי בנותיה, מסרב להאמין שבית המשפט יקבע כי לא הייתה שפויה בזמן הרצח. הבוקר הוא הגיע לדיון בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה, שם נפתח משפטה של אלוני.

"העובדה שהרימה אלי טלפון, באותו יום ב-13:10 בצהריים ואמרה לי 'חנקתי את שתי הבנות' לא יוצאת לי מהראש", אמר האב. "איך אפשר להפחית מעונש אחרי משפט כזה? זו שואה פרטית שלי, וכל המדינה תדע מזה כדי שהיא לא תצא מזה בזול".

אביהן של רוני ונטלי ז"ל אמר כי יש לו אמון במערכת המשפט ואמר "הסנגורית יכולה לעשות מהלך כזה או אחר, אב לזה לא יעזור לה. היא רצחה בדם קר שתי ילדות שהיו כל עולמי". כעת הוא מבקש שבית המשפט ימצה עמה את הדין. "שלא תשחק משחקים כדי שיורידו לה בכמות השנים. היא צריכה לשבת בכלא", קרא אלוני בבית המשפט.

מעצם היותו עד מטעם התביעה, הוא לא נכח בדיון, אך הגיע לבית המשפט כדי לוודא שההליך מתנהל כראוי. "התחושות שלי הן שהיא לא תצא מזה בגלל חוות דעת פסיכיאטרית כזו או אחרת, ולא יהיה עונש מופחת", אמר עמוס והוסיף כי הוא מאמין שעבודתה של התובעת שול חוקרי המשטרה יביאו לתוצאות הרצויות מבחינתו, לצד חומרת המעשה. "היא רצחה שתי ילדות בדם קר", אמר.

כשנשאל על תחושותיו ענה כי הוא עדיין נסער מאוד. "לא מדובר בתאונת דרכים, זה פיגוע חבלני בתוך ביתך. בטח שאני נסער. זו אישה שהתחתנתי איתה, וחייתי איתה 16 שנה, והיא הפכה מאישה למפלצת, ואת הסבל הנוראי אחרי המקרה אני לוקח איתי עד היום. זה פשוט לא יוצא לי מראש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת