ההתעללות בכלא קישון: עונשי מאסר כבדים לתוקפי הנער

שלושה צעירים יעבירו את השנים הקרובות מאחורי סורג ובריח, אחרי שהורשעו בתקיפה מינית אכזרית של עציר. אחרי שורה של מעשי סדום ומעשים מגונים אלימים ומשפילים, חורר אחד מהם את אוזנו בכבל חשמלי ואמר לקורבנו כי בכך הוא "סומן כעבד"

אונס בבית המעצר (חדשות 2)

כשנתיים אחרי חשיפת מסכת ההתעללות המינית הקשה שעבר נער שהיה עצור בכלא "קישון" על ידי שלושה בני נוער אחרים ששהו עמו במקום, נשלחו היום שניים מבין התוקפים לחמש שנים מאחורי סורג ובריח.

נוסף על כך, נגזר בבית המשפט המחוזי בחיפה עונש של שנתיים מאסר בפועל על השותף השלישי למעשים. השלושה, שבשעת המעשים היו בני 15-17, הורשעו בביצוע מעשי סדום אכזריים ומשפילים בעציר שהיה אז בן 17.

בגזר הדין תואר כיצד הובילו השלושה את קורבנם לתא שירותים הממוקם בחצר בית המעצר, שם הפשיטו אותו וביצעו בו באלימות רבה מעשי סדום - למרות תחנוניו שיחדלו ממעשיהם.

תחילה התעלל בנער אחד התוקפים, בעוד השניים האחרים אחזו בגופו כדי שלא יוכל להתנגד. מאוחר יותר, ביצע בו כל אחד את זממו בתורו.

בסיום המעשים, נטל אחד הנערים כבל חשמלי וחוררו באמצעותו את אוזנו של המתלונן. לפי גזר הדין, "הורו (התוקפים) למתלונן להשאיר את הכבל באוזנו ואמרו לו שכך הוא מסומן כעבד שלהם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת