אישום: בן 43 סימם את בתו - ותקף אותה מינית

נערה בת 16 חשפה באוזני בן זוגה סוד אפל ששמרה במשך שנים. היא סיפרה לו שאביה, שגירש אותה מביתה בעקבות "חשבון טלפון מנופח", נהג להכריח אותה לעשן סמים - ואז ניצל את היותה מטושטשת כדי להתעלל בה מינית. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים

"כלי לפורקן דחפיו המיניים של אביה", כתב (shutterstock)

גבר בן 43 נאשם שהעביר את בתו בת ה-16 מסכת התעללות מינית קשה במשך כמה שנים - אחרי שהכריח אותה לעשן סמים. בפרקליטות מחוז המרכז, שאנשיה הגישו את כתב האישום בתיק לבית המשפט המחוזי בתל אביב, ביקשו להותיר את האב במעצר עד תום ההליכים.

האב נאשם שביצע בבתו מעשי סדום, ניסיון אונס, מעשה מגונה והדחה לסמים. בפרקליטות טענו כי הוא הכריח את הבת לעשן עמו חשיש, ואחר כך ניצל את העובדה שהייתה נתונה להשפעתו כדי לבצע בה את זממו. בחקירתו במשטרה הוא הודה במיוחס לו.

נציגי התביעה בתיק כתבו בכתב האישום כי "אין להכביר מילים באשר לחומרת המעשים המפורטים, המתארים מציאות קשה ובלתי נתפסת שבה שימשה המתלוננת כלי לפורקן דחפיו המיניים של אביה והייתה נתונה לניצולו המיני במשך שנים רבות".

הפרשה המזעזעת נחשפה לפני כשבועיים, לאחר שהנערה גוללה באוזניי בן זוגה את קורות ההתעללות המינית ארוכת השנים שעברה על ידי אביה, אחרי שהאחרון גירש את השנייה מביתה בשל "חשבון טלפון מנופח" של הסלולרי שלה. אחרי שחברהּ של הנערה נחרד לשמוע את אשר עברה, הוא שכנע אותה לגשת אל תחנת המשטרה - שם הגישה נגדו תלונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת