כתב אישום: "שחה עם הנער בעירום ותקף מינית"

פקיד סעד מפרדס חנה נאשם שביצע מעשים מגונים בנער בן 14 שהיה בטיפולו. הנאשם, יוסף דיאמנט, נעצר בשבוע שעבר לאחר שהודה כי אפשר לנער לנהוג ברכבו למרות גילו הצעיר ושחה עמו בעירום, אך הכחיש שביצע בנער מעשים מגונים. כתב האישום נגדו כולל 4 אישומים של עבירות מין, שביצע בנער למרות התנגדותו

כתב אישום חמור הוגש היום בבית המשפט המחוזי בחיפה נגד יוסף דיאמנט בן ה-61 מחיפה, בגין מעשים מגונים שביצע בנער בן 14 בו טיפל במסגרת תפקידו כפקיד סעד. כתב האישום מייחס לדיאמנט ארבעה אישומים בעבירות מין שכוללים עבירות של ביצוע מעשים מגונים שלא בהסכמה חופשית, ומעשים מגונים בפומבי כלפי קטין בן 14 שהיה בטיפולו במסגרת עבודתו כעובד סוציאלי ופקיד סעד במועצה האזורית חוף הכרמל.

כמו כן, מיוחסות לנאשם עבירות של הפרת אמונים ושימוש לרעה בכוח המשרה, ומתן לאחר לנהוג ברכב בלי רישיון נהיגה ומעשי פזיזות ורשלנות בנהיגה בדרך, בעקבות אחד המפגשים בין השניים, במהלכו אפשר דיאמנט לנער לנהוג במכוניתו הפרטית. במהלך חקירתו במשטרה הודה דיאמנט כי ידע את גילו של הנער, ואת העובדה כי אינו מחזיק ברישיון נהיגה.

כתב האישום מגולל סדרת פגישות שהתקיימו בין השניים, במהלכן התפשט פקיד הסעד בפני הנער, וניסה לשכנע אותו להצטרף אליו לשחייה בעירום בים. באחת הפעמים "יצא הנאשם מהים, ובעודו ערום אמר לנער כי אינו מוכן לתת לו לנהוג עוד ברכב, הואיל והמתלונן אינו פושט את בגדיו בים", לשון כתב האישום.

דיאמנט נעצר לפני כשבועיים, בעקבות תלונה שהגיש הנער בתחנת המשטרה בטירת הכרמל על מעשים מגונים שבוצעו בו מספר פעמים. בתשאול שנערך לנער בתחנת המשטרה התברר הוא חשד מזה תקופה שפקיד הסעד שמלווה את הוריו הנכים ומטפל בהם, מנצל אותו מינית במקביל. לאחר שמכריו של הנער הטיחו בפניו את החשדות, הגיע החשוד, שמתגורר באחת המועצות המקומיות באזור חיפה כדי להתוודות בפני מעסיקיו על המעשים - והתפטר מיד מתפקידו.

לאחר מעצרו במשטרה טוענים שבידיהם תיעוד שמוכיח את טענותיו של הקטין, אלא שהחשוד מצדו טוען שחבריו של החשוד תיעדו את הפגישה בין השניים כדי לסחוט אותו, וביקשו ממנו 50 אלף שקלים כדי שלא יציגו את התיעוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת