האזינו: הדיווח למד"א על מותו של שניאור חשין

טל מור שהורשע היום בגרימת תאונת ה"פגע-וברח" הקטלנית העדיף להימלט מהזירה ולא הושיט יד לרוכב האופניים שבו פגע. כך נשמע נהג שעבר אחריו והבחין בחשין שרוע מת על הכביש, בשיחה עם מוקד מגן דוד אדום

טל מור הורשע היום בהריגת והפקרת שניאור חשין בתאונת ה"פגע-וברח" שלה גרם, כשהיה שיכור ונתון להשפעת סמים. בריאיון שהעניק הבוקר הוא קרא שיר שכתב והביע צער על מותה של לי זיתוני שנדרסה על ידי שני נהגים נמלטים - אך השיחה עם מוקד מד"א מהיום שבו הוא עצמו פגע ברוכב האופניים ונטש אותו על הכביש ממחישה עד כמה פעל בדומה להם.

מור, שכאמור היה אחראי לפגיעה הקטלנית בחשין ז"ל ונס על נפשו מהזירה מבלי להושיט לו עזרה, לא היה גם מי שהזעיק את כוחות ההצלה למקום בבוקר יום שישי ביוני אשתקד.

נהג אחר שהבחין בחשין שרוע על הכביש הוא שהתקשר למוקד מד"א ושוחח עם המוקדנית. הוא נשמע אומר לה: "מהר, אני רואה פה רוכב אופניים זרוק על כביש 5, בדרך מכיוון ירקונים לראש העין. אני לידו עכשיו. הוא נראה גמור, הוא נראה מת. רוכב אופניים, אני רואה אותו שבור על הכביש ואני רואה אחרי זה אוטו שעוצר".

המוקדנית שאלה את הנהג - "רגע, אתה יכול לגשת אליו או שאתה עברת כבר?", והאחרון השיב לה: "אני לידו אבל הוא מת. אין לו אוויר ואין לו כלום. הוא מת".

מור פגע בחשין אחרי לילה ללא שינה שבמהלכו צרך סמים ואלכוהול רב. הוא הורשע בעבירות הריגה, הפקרה אחרי פגיעה, נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים וסמים, החזקת סם מסוכן לצריכה עצמית, שיבוש הליכי משפט, נהיגה ללא רשיון נהיגה בתוקף וללא פוליסת ביטוח בתוקף.

מור, שסירב לעסקת טיעון לפני כארבעה חודשים, צפוי לעונש מאסר ממושך. להכרעת הדין בבית המשפט הגיעה לראשונה מאז התאונה אלמנתו של חשין, דנית, כמו גם רבים מחבריו של שניאור ז"ל לקבוצת רוכבי האופניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת