14 שנות מאסר לצעיר ששיסה את כלבתו בחבר ואנס את בת זוגו

דמיטרי פשיקוב יירצה שנים ארוכות מאחורי סורג ובריח, אחרי שהורשע בתקיפה אכזרית של חברו ובעבירות מין שביצע בידידתו בעת שכלא את השניים בביתו. הוא איים על הקורבן כי אם תספר את אשר עולל לה - "יבתר אותה לחתיכות ויזרוק הגופה לפח"

דמיטרי פשיקוב, בן 34 מראשון לציון, נשלח ל-14 שנים מאחורי סורג ובריח אחרי שהורשע ששיסה את כלבתו באחד מחבריו - בזמן שאנס את ידידתו וכלא אותה. פשיקוב הורשע בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה בעבירות כליאת שווא, אונס ותקיפה הגורמת חבלה של ממש.

פשיקוב הורשע כי לפני יותר משנה, שתה אלכוהול יחד עם שני חברים בדירתו שבראשון לציון עד שהשתכר. אחד מאורחיו, אנדריי דודרב, הזמין בשלב מסוים אל המקום ידידה, כדי שתלווה אותו בחזרה לביתו.

אלא שעם הגיעה של הצעירה למקום, נעל פשיקוב את הדלת והחל להטיח בה אמירות מטרידות בעלות אופי מיני. היא סירבה לקיים עמו יחסי מין, וגם ידידהּ שביקש ממנה להתלוות אליו התנגד למעשי מארחו. כשביקשו לעזוב את המקום גילו כי אינם יכולים לפתוח את הדלת ונכלאו - הלכה למעשה - בביתו של הנאשם.

כלבת השארפיי שמרה על החבר בזמן האונס

כתב האישום שבו הורשע פשיקוב מגולל כי לאחר שהשניים הבינו כי לא יוכלו להילחץ בנקל מבית המארח, שחרר הנאשם את כלבתו, מסוג שארפיי, ואז הורה לה לתקוף את אנדריי. הכלבה קפצה עליו ונשכה אותו בפניו וברגלו. אחר כך הורה לה לשמור על חברו שלא יזוז.

באותו הזמן, אחז פשיקוב בסכין ודרש באיומים מהצעירה להתפשט. זו נאלצה לבצע אחר הוראותיו, והוא ביצע בה את זממו. לפי כתב האישום, לאחר שבא על סיפוקו, המשיך פשיקוב לאיים על הקורבן ואיים עליה שיהרוג אותה, יבתר את את גופתה "ויזרוק אותה בשקיות לזבל", כלשונו. כך דרש גם מחברו, שאותו חייב שלא יתלונן - לא על נשיכות הכלבה ולא על המעשים שביצע בידידתו.

במהלך הדיונים במשפטו כפר פשיקוב בכל סעיפי האישום נגדו ואף התעקש כי כלל לא שתה אלכוהול. הוא הסביר כי הכלבה נשכה את חברו מפני שהוא "רב איתה". מאוחר יותר שינה מעט את גרסתו ואישר כי שתה משקאות משכרים, אך הדגיש כי לא שתה וודקה - אלא "בירות בלבד".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק