כתב אישום נגד הצעיר שניסה לשדוד אישה - שנתלתה על רכבו

חסן אבו אלהאווא, תושב מזרח ירושלים בן 24, מואשם ששדד, גרם לחבלה ואז הפקיר כשהיא פצועה, את מלאני סוארז, עובדת זרה שהכיר בפייסבוק. לפי כתב האישום, לאחר שהאשימה אותו כי גנב את כספה נתלתה סוארז על מכוניתו והוא העיף אותה ונמלט

בבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש בצהריים כתב אישום חמור נגד חסן אבו אלהאווא בגין גניבה, חבלה בכוונה, סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, הפקרה אחרי פגיעה ונהיגה ללא רישיון.

אבו אלהאווא, בן 24 תושב שכונת א-טור במזרח ירושלים, הכיר את מלאני סוארז, עובדת זרה מהפיליפינים, בפייסבוק. לפי כתב האישום, השניים נפגשו בירושלים ושתו יחד משקאות אלכוהוליים. כשסוארז יצאה מהרכב. לקח אבו אלהאווא מתיקה כ-2000 שקלים במזומן שהיו שם.

כבר כששבה לרכב, לפי כתב האישום, ראתה סוארז כי חסר כסף במעטפה אותה נשאה, אך פחדה לדבר. רק כשהתקרבו למרכז העיר וראתה שיש עוד אנשים בסביבה, דרשה לפי הפרקליטות סוארז את כספה בחזרה. הוא הכחיש שגנב והשניים החלו להתקוטט.

במנוסתו פגע ברכבים ובהולך רגל

כשיצאה מהרכב בצעקות, כך בכתב האישום, החל הגבר בנסיעה וסוארז נתלתה על מכסה המנוע של רכב כדי לא לאפשר לו לנסוע. למרות זאת, בכתב האישום מתואר כי הוא "פתח בדהרה, כשהמתלוננת תלויה על מכסה המנוע".

ברחוב סמוך הוא עצר, יצא מהרכב והכה את סוארז. כששב לרכב, סוארז נתלתה שוב על מכסה המנוע. אבו אלהאווא נסע עם רכבו אחורה מספר מטרים, כשהוא מנסה להפיל אותה. בסופו של דבר, היא נפלה לכביש, איבדה את הכרתה ופונתה במצב קשה לבית החולים.

אבו אלהאווא המשיך בנסיעתו והחל אחריו מרדף משטרתי. לפי כתב האישום, הוא נהג בפראות תוך פגיעה במספר כלי רכב, המשיך בנסיעה כשהוא פוגע בנסיעתו בכלי רכב נוספים ומסיט אותם לשוליים. כשפגע במעקה בטיחות, רכבו נעצר.

במהלך הנסיעה, פגע אבו אלהאווא בהולך רגל. כשנעצר התברר כי הוא מעולם לא הוציא רישיון נהיגה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק