שאול אולמרט: "מצבם הכלכלי של הורי היה דחוק"

בנו של רה"מ לשעבר אהוד אולמרט חשף היום נתונים מעניינים על חשבון הבנק של הוריו במהלך עדותו לטובת אביו בבית המשפט. לדבריו, בזמן שאביו שימש כשר, המצב הכלכלי של הוריו היה דחוק, עד כדי כך שהעביר לחשבונם 100 אלף שקל ללא ידיעתם כדי לסייע להם. את ההעברה ביצע בעצתה של שולה זקן, ששימשה אז ראש לשכתו של אולמרט

הרבה רגעים מעניינים מספק משפטו המתמשך של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, היום היה זה תורו של שאול אולמרט, בנו של ראש הממשלה לשעבר לספק הצצה נדירה אל חשבון העובר ושב של המשפחה.

הבן שאול הגיע לבית המשפט המחוזי בירושלים כדי להעיד לטובת אביו. אלא שבמסגרת העדות נחשף כי מצבה הכלכלי של משפחת אולמרט לא היה טוב, עד כדי כך שהיה צריך לעזור לו כספית.

"במהלך שהותי בחו"ל העברתי להם, ללא ידיעתם, 100 אלף שקלים, בגלל מצבם הכלכלי הדחוק", אמר אולמרט הבן בעדותו בבית-המשפט. לדבריו, עשה זאת בעצתה של שולה זקן, ראש לשכתו של אהוד אולמרט, שביקשה ממנו להעביר את הכסף לחשבון הוריו.

בהמשך סיפר שאול אולמרט כי ביקש תמיד מסוכנות הנסיעות "ראשון טורס" לרכוש את כרטיסי הטיסה בנקודות, וכי אם לא היתה יתרת נקודות, שילם את הסכום בכרטיס אשראי. עוד ציין הבן כי לאביו, ששימש שר בכמה משרדים באותה תקופה, לא היה זמן לברר מידע על פרטי הנסיעות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת