תקרית הפפראצי: אביה של בר רפאלי הורשע

זה קרה לפני 4 שנים. אביה של בר רפאלי, רפאל, זעם על כך ששני צלמי פפראצי צילמו את בתו מחוץ לביתה. הוא יצא אליהם, החרים את אחת המצלמות שלהם והשחית אותה, וכן גם נזק לאופנוע של אחד מהם. היום הרשיע אותו בית המשפט בגרימת נזק - אך זיכה אותו מתקיפת הצלמים

אביה של בר רפאלי (חדשות 2)

רפאל רפאלי, אביה של הדוגמנית בר רפאלי, הורשע היום בגרימת נזק למצלמה ולאופנוע של צלמי פפראצי שניסו לצלם מחוץ לביתו, לפני כארבע שנים. הוא זוכה מאישומים של תקיפה ואיומים. בהכרעת הדין קבע שופט בית משפט השלום בכפר סבא, מיכאל קרשן, כי עדויותיהם של הצלמים לגבי האירוע בו התעמתו עם אביה של רפאלי נוטות להגזמה וסותרות זו את זו, ועל כן אינן אמינות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

האירוע התרחש בחודש מאי 2007, בשעה שבר רפאלי שבה בנסיעה לביתה שבהוד השרון. שני צלמי פפראצי, מיקאל כהן ודני כהן מ"פנאי פלוס", דלקו אחרי רכבה של בר רכובים על אופנוע וצילמו אותה. בכתב האישום שהוגש נגד רפאלי האב, נטען כי בר התקשרה להוריה והודיעה להם כי צלמים עוקבים אחריה, חוסמים את נתיב נסיעתה ומטרידים אותה.

"אתה, צלם לא תהיה יותר"

עם הגיעה של בר אל הבית, יצא אביה אל שני הצלמים שהחנו את האופנועים מחוצה לו. בכתב האישום נטען כי הוא לקח בכוח את המצלמה שצילמה את התמונות, משך באפו של אחד הצלמים ודחף אצבע לעינו השמאלית תוך שהוא אומר לו "אתה צלם לא תהיה יותר". לאחר מכן הוא שפך מים על המצלמה וגרם לה נזק של אלפי שקלים.

עם זאת, במהלך המשפט עלו "סתירות משמעותיות בין הגרסאות שמסרו שני הצלמים", כפי שהסביר היום השופט מיכאל קרשן. בתום הדיון היום החליט השופט בסופו של דבר להרשיע את רפאלי בהשחתת המצלמה וכן בגרימת נזק לאופנוע, ולזכות אותו מתקיפה.