מרגול מדברת מתא המעצר: "רוצים להרוג אותי"

העיתון "מעריב" מביא הבוקר ציטוטים משיחה שנערכה עם מרגול לאחר הגשת כתב האישום נגדה. "אני רוצה שהכל ייגמר, שיבינו שלא עשיתי כלום", אמרה הזמרת, "הם פשוט רוצים להרוג אותי ואת אבא שלי"

יממה לאחר הגשת כתב האישום החמור נגד מרגלית צנעני, מפרסם הבוקר העיתון "מעריב" ריאיון מיוחד שקיים עם הזמרת מתוך תא המעצר בכלא נווה תרצה.

"לא איימתי על אף אחד", אומרת מרגול בתגובה לאישומים נגדה. "מי שהכיר לי את האנשים האלה היה אטדגי. יש בינינו יחסים טובים". בתגובה לציטוטים בכתב האישום שהפכו אותה לעבריינית הפועלת בשיתוף פעולה עם ראשי ארגוני פשיעה, אמרה צנעני: "אני רק רוצה שזה ייגמר, אני לא עשיתי כלום, שיביאו את הציטוטים במלואם ויראו שלא עשיתי כלום - אני בתוך חלום רע וחולמת שזה ייגמר".

"הם רוצים להרוג אותי", מסכמת מרגול, "הם רוצים להרוג אותי ואת אבא שלי. אני גדלתי בבית טוב, מעולם לא עשיתי רע ותמיד כיבדתי את החוק. הערכתי את אנשי המשטרה ואת בית המשפט", אמרה לסניגוריה עו"ד שחר חצרוני ועו"ד ששי גז.

קו ההגנה של מרגול: "אני נסחטתי"

במסגרת קו ההגנה המסתמן שבו הולכים לנקוט סנגוריה של הזמרת מרגלית צנעני, הם צפויים לטעון בתקופה הקרובה - מי שפנה ראשון לעבריינים הוא דווקא אמרגנה אסף אטדגי.

כתב האישום שהוגש היום נגד הזמרת בבית המשפט המחוזי בתל אביב מייחס לה עבירות של סחיטה באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע, אך עורכי דינה יטענו בהמשך הדיונים כי אטדגי הוא שהפגיש אותה לראשונה עם בורר - דבר שגרם לה למצוא את עצמה נסחטת וצריכה לפנות גם כן לעבריינים, אך כאלה מטעמה.

על אף שהפרקליטות טוענת בכתב האישום כי צנעני העבירה את אטדגי מסכת איומים אדירה והפעילה עליו לחצים קשים, אטדגי לא נכנע, לא העביר לה כסף ואף לא חתם על הסכם הבוררות - שאליו התנגד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת