אליקו חייל של דומרני? "לא מכיר אף אחד"

שדרן הרדיו אליקו נותר היום המום מאזכורו בכתב האישום נגד הזמרת מרגלית צנעני, שם תואר על ידי העבריין שלום דומרני כ"אחד מאנשיו". "אני לא מכיר אף אחד ולא איש של אף אחד", הוא אומר היום בשיחה עם חדשות 2. "נתתי עדות במשטרה מתוקף היותי איש מקצוע. ישבתי, שאלתי, עניתי - וביי"

במוקד כתב האישום שהוגש היום לבית המשפט המחוזי אמנם עומדים הזמרת מרגלית צנעני והעבריין מיכאל חזן, אך משפט אחד בכתב האישום הותיר אדם אחד, שכלל לא נאשם בפרשה, בהלם - שדר הרדיו אליקו, אשר הוגדר על ידי ראש משפחת הפשע שלום דומרני כ"אחד מאנשיו".

"אני לא איש של אף אחד ולא מכיר בכלל את האנשים האלה", אמר היום אליקו בשיחה עם חדשות 2 ממקום חופשתו באילת. "לא פנו אלי, לא נפגשתי עם אף אחד ולא התרעתי על שום דבר. אין לי מושג מזה. אני עכשיו באילת עושה חיים וזהו".

"אני בסך הכל עושה מוזיקה מזרחית. אני לוחץ על 'פליי' כשמשה פרץ, קובי פרץ או זמרים אחרים מוציאים שיר חדש", מוסיף אליקו לטעון. "אף אחד לא חייג אלי. רק ביום חמישי האחרון חייג אלי מי שמנהל את חקירת מרגול וביקש שהגיע לתת עדות. הגעתי, נתתי עדות מתוקף היותי איש מקצוע שכולם מגיעים אליו לאולפן. ישבתי, נשאלתי, עניתי - וביי".

בין עדי התביעה: עומר אדם ובנה של מרגול

פרקליטות מחוז תל אביב החלה את העבודה לקראת המשפט שייפתח בקרוב, זאת לאחר הגשת כתב האישום החמור הבוקר נגד הזמרת מרגלית צנעני ומיכאל חזן, "חיילו" של עמיר מולנר.

לקראת המשפט פרסמה הפרקליטות את עדי התביעה שיזומנו, ועל פי חוק יהיו חייבים להגיע ולהעיד נגד מי שהיום הפכו מ"חשודים" - ל"נאשמים".

בין עדי התביעה ניתן למצוא את האמרגן הנסחט אסף אטדגי, שלפי כתב האישום המפורט נגד צנעני וחזן סבל במשך חודשים מאיומים מצידם של השניים, על רקע סכסוך כספי בינו לבין מרגול.

גם בנה של צנעני, אסף לביא צנעני, שהיה נתון במעצר ועבר חקירות, יזומן. לביא צנעני נכלל אף הוא בכתב האישום, שם נכתב כי אטדגי חויב "לפרגן" לאסף במהלך הופעותיו של הזמר עומר אדם.

עומר אדם עצמו, אותו ייצגו יחד צנעני ואטדגי ועל רקע זה התגלע ביניהם הסכסוך, יזומן להעיד. עד תביעה נוסף הוא המפיק המוזיקלי וכותב השירים יוסי "בנדה" בן דוד, שנחשד כי תיווך בין צנעני לבין אנשיו של מולנר. גם המגיש ירון אילן ושדרן הרדיו אליקו כהן זומנו להעיד במשפט.

עדת תביעה אחרת, מפתיעה מעט, היא מפיקת "כוכב נולד" טמירה ירדני. בכתב האישום פורט כיצד הנחו אנשיו של חזן את צנעני לתת ניקוד למתמודדת אורטל אדרי וכיצד השתמשה צנעני בתכנית בשידור חי, כדי להעביר מסר לחזן.

גם המתמודד בתכנית לירון רמתי יזומן להעיד. אנשיו של חזן והוא עצמו דחקו את צנעני, לפי כתב האישום, לתמוך ברמתי. עוד כתבו בפרקליטות כי ממש לפני מעצרה נפגשה צנעני עם רמתי, במטרה לדחוף אותו לעזוב את הייצוג של "טדי הפקות" ולעבור למשרד הארמגנות החדש של מיכאל חזן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

פרשת מרגול: סיקור מיוחד

כתב אישום נגד מרגול: "הפכה לראש ארגון פשע"

עומר אדם יעיד במשפט נגד מרגול

האיומים של מרגול: "מי שמתחרווט נופל בפח"

צדי צרפתי: "כנראה שאני לא מכיר את מרגול"

העונש המירבי על העבירות של צנעני: 16 שנה

צפו: ה"קוד" הסודי של מרגול בשידור חי