אח של מרגול: "ריסקו אותה עד עפר"

אחיה של הזמרת מרגלית צנעני הגדיר היום את כתב האישום שהוגש נגד אחותו כ"לא חמור". לדבריו, האישומים צריכים לגרום לכל אחד להרים גבה באשר להארכות המעצר הרבות של הזמרת. "אני מאחל לה, כאח, שלא תשב בכלא", אמר צנעני במהלך הריאיון

על רקע הגשת כתב האישום נגד הזמרת מרגלית צנעני, האשים היום אחיה יורם את הפרקליטות והמשטרה על התנהלותם בפרשה ואמר: "ריסקו את אחותי עד עפר. אני מאוד דואג לה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בראיון לשש עם דנה ויס התייחס צנעני להגשת כתב האישום נגד אחותו כשאמר שהופתע מאוד מתוכן האישומים. "לאור כתב האישום, לא בטוח שהיו צריכים להאריך את מעצרה בכל כך הרבה זמן", אמר צנעני. "מדובר באישה שבפעם הראשונה בחייה נעצרה לתקופה כל כך ארוכה. אני מקווה שהיא תעבור אותה בשלום. אני מאחל לה, כאח, שלא תשב בכלא".

"כתב האישום הוא מריחה אחת גדולה"

"אני לא חושב שיש קשר בין מרגלית לבין האנשים שטוענים שיש לה איתם קשר", אומר צנעני במהלך הריאיון. "אין לי ספק שכתב האישום הוא מריחה אחת גדולה. אני לא משפטן, אבל זה נראה לי כמו תיק תקשורתי".

באשר לטענה המופיעה בכתב האישום כי צנעני ניצלה את מעמדה כדי לקדם עבריינים, אמר צנעני: "זו לא השאלה. השאלה היא האם זה מצדיק ישיבה במעצר כל כך הרבה ימים. השאלה אם צריך להרוס בן אדם ולרסק אותו עד עפר, לרסק לו את הכל. זה ללא ספק צריך לגרום אנשים להרים גבה".

פרשת מרגול: סיקור מיוחד

כתב אישום נגד מרגול: "הפכה לראש ארגון פשע"

עומר אדם יעיד במשפט נגד מרגול

האיומים של מרגול: "מי שמתחרווט נופל בפח"

צדי צרפתי: "כנראה שאני לא מכיר את מרגול"

העונש המירבי על העבירות של צנעני: 16 שנה

צפו: ה"קוד" הסודי של מרגול בשידור חי