צדי צרפתי: "כנראה שאני לא מכיר את מרגול"

בקול שקט, סיפר היום לראשונה שופט "כוכב נולד" על תחושותיו בעקבות פרשת מרגול. "הכרתי אותה טוב, מרגול הייתה מרגול", אמר. "היא הייתה מאוד בטוחה בעצמה, שידרה המון ביטחון. "אני מכיר אותה 40 שנה, זה הרבה זמן. בסך הכל זה חבל"

שופט התכנית "כוכב נולד" צדי צרפתי נמנע עד היום מראיונות בכלי התקשורת בנושא פרשת מרגול. הבוקר, עוד לפני הגשת כתב האישום נגדה, הסכים צרפתי להתבטא בנושא ואמר: "אני מכיר את מרגול טוב, אבל כנראה שאני לא מכיר אותה כל כך טוב".

בשיחה ב"נכון להבוקר" עם ניב רסקין בגלי צה"ל סיפר צרפתי בקול שקט, "היום אני מבין שאני לא יכול להיכנס לראש שלה. היינו חברים למקצוע, אנחנו לא ידידים קרובים. אני מכיר אותה, אבל אני מכיר אותה יותר בעבודה".

"שום דבר לא עורר אצלי תהיות. שום דבר", הוסיף. "הכרתי אותה טוב, מרגול הייתה מרגול, תמיד הייתה תחושה שאין מחסום לפה, שהיא אומרת כל מה שהיא חושבת, שהכול בסדר, הייתה מאוד בטוחה בעצמה, שידרה המון ביטחון. היה ברור שכל מה שהיא עושה היא יודעת מה שהיא עושה, וזה מה שהיא שידרה".

"עצוב לי ולבי איתה"

כשנשאל צרפתי על אותה התבטאות בשידור חי, לאחר שירו של לירון רמתי, אז אמרה מרגול "מה שגיא טיירי היה אומר על זה?", הוא השיב: "באותו רגע הייתי בטוח שהיא מצטטת חכם תימני, משהו מהסוג הזה. לא הכרתי את השם ואני לא מבין תימנית. חשבתי שזו ציטטה, זה הכל".

על ההתבטאות לאחר הגמר, בו הפסיד רמתי, כשאמרה צנעני "הוא עובד מחר, אני יודעת מה אני אומרת", הגיב צרפתי: "מרגול היא אדם מאוד בטוח בעצמו. מאוד מחצין את הרגשות. הבנתי שהיא נפגעה באופן אישי כי היא מאוד אהבה אותו ותמכה בו, אז הנה הוא יתחיל לעבוד למרות שהוא לא ניצח".

"עצוב לי ולבי איתה", סיכם הבמאי הוותיק. "אני מכיר אותה 40 שנה, זה הרבה זמן. בסך הכל זה חבל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

פרשת מרגול: סיקור מיוחד

כתב אישום נגד מרגול: "הפכה לראש ארגון פשע"

עומר אדם יעיד במשפט נגד מרגול

האיומים של מרגול: "מי שמתחרווט נופל בפח"

צדי צרפתי: "כנראה שאני לא מכיר את מרגול"

העונש המירבי על העבירות של צנעני: 16 שנה

צפו: ה"קוד" הסודי של מרגול בשידור חי