האיומים של מרגול: "מי שמתחרווט נופל בפח"

"אטדגי אתה עושה לי בעיות", "הוא רותח עליך, הוא אומר שפגעת בכבוד שלו", "תיזהר בכבודם ולא יקרה שום דבר! עם מיכאל אתה צריך להיזהר" - אלה רק חלק מהדברים שאמרה הזמרת מרגלית צנעני לאמרגנה אסף אטדגי בחודשים האחרונים. השיחות הוקלטו על ידי המשטרה ועליהן מבוסס כתב האישום

צנעני, היום על ספסל הנאשמים (חדשות 2)

את מעצרה של הזמרת מרגלית צנעני, ואת הראיות שמהוות את כתב האישום נגדה ונגד מיכאל חזן שהוגש הבוקר, ביססו במשטרה ובפרקליטות על האזנות סתר שביצעו לאנשיהם של העבריינים עמיר מולנר ושלום דומרני.

דרך אותן האזנות סתר, למעשה, נחשפה פרשת צנעני ומעורבותה של אשת הבידור המפורסמת בעולם התחתון.

אלו השיחות, כפי שצוטטו בכתב האישום, מילה במילה:

בשיחת טלפון אמר "החייל" של עמיר מולנר, מיכאל חזן הנאשם בסחיטה באיומים, לאמרגנה של צנעני אסף אטדגי: "אני אוציא אותך זין, ואני אשים לך גם זין בפה עכשיו. בסדר?! עכשיו תבדוק אותי, אני גם אשים לך את הזין שלי בפה שלך, שמעת מה אני אומר לך?! ולא תופיע ערב אחד בכל חודש 12... הנה מילה שלי, עכשיו תבדוק אותי... ביי יא אוכל בתחת, יא מניאק".

בשיחה אחת, בה התקשר אטדגי לחזן כדי לפייסו, צעק עליו חזן: "אני אפגוש אותך בזמן שלי, שמעת?! אני אפגוש אותך במקום שמתאים לי, ובזמן שלי, יותר מזה אין לי מה לדבר איתך יא מזדיין בתחת... אני אתן לך למצוץ, תזכור את המילים שאמרתי לך!!! תזכור אותם טוב טוב טוב!!! ואם יש מישהו שיכול לעזור לך, תקרא לו מהרגע!".

בהזדמנות נוספת, איימה לפי כתב האישום צנעני עצמה על אטדגי, טלפונית: "אטדגי... הם מתקשרים אליך לפעמים בתאריך של עומר אדם, תזהר בכבודם, ולא יקרה שום דבר!... עם מיכאל אתה צריך להיזהר!... תשמע, זה לא הפרסי מנתניה! וזה לא אנשים כאלה, הם טיפה אחרים... איתם אטדגי צריך להיזהר!... עם אלה על בהונות!...".

בשיחת טלפון אחרת, כשחזן לידה, אמרה צנעני לאטדגי: "הוא רותח עליך, הוא אומר שפגעת בכבוד שלו ועשית אותו קטן! הוא אומר שביקש ממך תאריכים ואין אף תאריך!... אני מה זה מפחדת!... הוא רותח ברמות מפחידות!.. אימאל'ה!".

בעוד שיחת טלפון, שוב - כשחזן לצידה, הפעם "צורח וצועק" לפי כתב האישום, אמרה צנעני לאטדגי: "אטדגי אתה עושה לי בעיות!... מה אני צריכה שתהיה לי שואת עולם בגללך?! אל תעשה לי צרות עם מיכאל! הוא על הסף! יש לי חבר אהוב, אל תעשה בעיות עם מיכאל!... מה שיקרה לי שבסוף אודר לחלוטין!... אז לא התכוונת, עכשיו אני צריכה להתחנן בשבילך, כי אתה עושה שגיאות חמורות ביותר!... אל תעשה את זה!!! אל תעשה את זה!!!... מי שמתחרווט נופל בפח!...".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרשת מרגול: סיקור מיוחד

כתב אישום נגד מרגול: "הפכה לראש ארגון פשע"

עומר אדם יעיד במשפט נגד מרגול

האיומים של מרגול: "מי שמתחרווט נופל בפח"

צדי צרפתי: "כנראה שאני לא מכיר את מרגול"

העונש המירבי על העבירות של צנעני: 16 שנה

צפו: ה"קוד" הסודי של מרגול בשידור חי