עומר אדם יעיד במשפט נגד מרגול

לאחר הגשת כתב האישום החמור נגד מרגלית צנעני ומיכאל חזן, חשפו בפרקליטות את רשימת העדים שיזומנו להעיד נגדם במשפט. בין השמות: הזמר עומר אדם, הזמר לירון רמתי, אסף לביא - בנה של צנעני, מפיקת "כוכב נולד" טמירה ירדני, המגיש ירון אילן, השדרן אליקו כהן וגם כותב השירים יוסי "בנדה" בן דוד

פרקליטות מחוז תל אביב החלה את העבודה לקראת המשפט שייפתח בקרוב, זאת לאחר הגשת כתב האישום החמור הבוקר נגד הזמרת מרגלית צנעני ומיכאל חזן, "חיילו" של עמיר מולנר.

לקראת המשפט פרסמה הפרקליטות את עדי התביעה שיזומנו, ועל פי חוק יהיו חייבים להגיע ולהעיד נגד מי שהיום הפכו מ"חשודים" - ל"נאשמים".

בין עדי התביעה ניתן למצוא את האמרגן הנסחט אסף אטדגי, שלפי כתב האישום המפורט נגד צנעני וחזן סבל במשך חודשים מאיומים מצידם של השניים, על רקע סכסוך כספי בינו לבין מרגול.

אסף הבן יעיד נגד אמו

גם בנה של צנעני, אסף לביא צנעני, שהיה נתון במעצר ועבר חקירות, יזומן. לביא צנעני נכלל אף הוא בכתב האישום, שם נכתב כי אטדגי חויב "לפרגן" לאסף במהלך הופעותיו של הזמר עומר אדם.

עומר אדם עצמו, אותו ייצגו יחד צנעני ואטדגי ועל רקע זה התגלע ביניהם הסכסוך, יזומן להעיד. עד תביעה נוסף הוא המפיק המוזיקלי וכותב השירים יוסי "בנדה" בן דוד, שנחשד כי תיווך בין צנעני לבין אנשיו של מולנר. גם המגיש ירון אילן ושדרן הרדיו אליקו כהן זומנו להעיד במשפט.

עדת תביעה אחרת, מפתיעה מעט, היא מפיקת "כוכב נולד" טמירה ירדני. בכתב האישום פורט כיצד הנחו אנשיו של חזן את צנעני לתת ניקוד למתמודדת אורטל אדרי וכיצד השתמשה צנעני בתכנית בשידור חי, כדי להעביר מסר לחזן.

גם המתמודד בתכנית לירון רמתי יזומן להעיד. אנשיו של חזן והוא עצמו דחקו את צנעני, לפי כתב האישום, לתמוך ברמתי. עוד כתבו בפרקליטות כי ממש לפני מעצרה נפגשה צנעני עם רמתי, במטרה לדחוף אותו לעזוב את הייצוג של "טדי הפקות" ולעבור למשרד הארמגנות החדש של מיכאל חזן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

פרשת מרגול: סיקור מיוחד

כתב אישום נגד מרגול: "הפכה לראש ארגון פשע"

עומר אדם יעיד במשפט נגד מרגול

האיומים של מרגול: "מי שמתחרווט נופל בפח"

צדי צרפתי: "כנראה שאני לא מכיר את מרגול"

העונש המירבי על העבירות של צנעני: 16 שנה

צפו: ה"קוד" הסודי של מרגול בשידור חי