מעסה במלון "יערות הכרמל" נאשם באונס תיירת

תיירת אמריקנית שנכנסה לספא בבית המלון "יערות הכרמל" חשבה שתקבל עיסוי מרגיע שיסיים את חופשתה במקום המלון, אך במקום זה הותקפה באכזריות על ידי המטפל - שאף אנס אותה. היום הוגש נגד המטפל כתב אישום חמור בבית המשפט המחוזי בחיפה, ואם יורשע, הוא צפוי לעונש מאסר ממושך

אונס במהלך מסאז'. ארכיון (חדשות 2)

כתב אישום חמור הוגש היום לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד סמיון רייטבורג, מעסה בבית המלון "יערות הכרמל", בגין אונס, ביצוע מעשה סדום ומעשים מגונים בתיירת אמריקנית שהגיעה עם בעלה להתארח במקום.

מכתב האישום עולה כי בבוקר שבו עזבו בני הזוג את בית המלון, נכנסה המתלוננת לספא על מנת לקבל עיסוי מרייטבורג, אלא שבמהלך העיסוי החל המעסה לבצע בתיירת מעשים מגונים, שלא בהסכמתה.

בהמשך, כך על פי כתב האישום, נעמד רייטבורג סמוך לראשה של המתלוננת, נקט כלפיה באלימות פיזית וביצע בה מעשה סדום. בהמשך הוא אף הזיז את גופה ואנס אותה מספר פעמים. למרות התנגדותה של המתלוננת, המשיך רייטבורג במעשים דקות ארוכות, זאת לשם גירוי וסיפוק מיני, כך מפורט בכתב האישום.

מיד לאחר המעשה מיהרה המתלוננת להגיש תלונה במשטרה נגד המעסה. מהדיון שהתנהל היום בבית המשפט בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של רייטבורג, עולה כי לאחר שיצאה מהספא הייתה המתלוננת נסערת, כשבעלה לוקח אותה באופן מידי לבית החולים.

במהלך נדיון טען נציג המשטרה כי רייטבורג קשר את עצמו באופן חלקי למעשים המיוחסים לו במהלך חקירתו. הפרקליטות מבקשת להטיל עליו עונש מאסר ממושך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק