אשתו של מנהיג הכת: "הוא היה בעל אוהב ואבא מפנק"

יום אחרי שנחשפו החשדות החמורים נגד תושב ירושלים שחי עם כמה נשים והתעלל בהן ובילדיהם, שתיים מנשותיו של מנהיג הכת יוצאות להגנתו, ובריאיון מיוחד מציגות אותו כבעל חם ואוהב. אותו הזמן הוגש כתב אישום חריג בחומרתו נגד החשוד, שם נטען כי הטיל טרור על אותן הנשים ועל עשרות ילדיהן

ראש הכת המואשם בהתעללות מחרידה בשש נשותיו ובעשרות ילדיהם זכה היום לתמיכה מכמה מילדיו שהגיעו לדיון בבית המשפט. "קרה שיש בו שוני חברתי ואנשים קנאים שלא חפצים בקיום שלנו, החליטו לעשות עלינו עלילה. בסוף הצדק יצא לאור", אמר בנו של החשוד.

המשטרה קיימה אמש מסיבת עיתונאים ארוכה ובה פירטה בפרטי פרטים את האישומים, תמצית הראיות ותיאורים פלסטיים של הזוועה. היום ביקשה הפרקליטות לאסור את פרסום כתב האישום כדי למנוע פגיעה נוספת בילדים.

בהודעת הפרקליטות נכתב: "כתב האישום מייחס לנאשם העיקרי בפרשה שורה של עבירות ביניהן החזקה בתנאי עבדות, התעללות פיזית ונפשית בקטינים, כליאת שווא, עבירות מין בהן אונס, ושורת עבירות חמורות נוספות". "הטיחו בפניו כל מיני האשמות של התעללות, הוא הכחיש לחלוטין את כולן", אמר עו"ד בני נהרי המייצג את הנאשם.

"הוא לא היה בשום כת, ולא הייתה כאן שום התעללות"

ראיות התביעה נסמכות על עדויות רבות, כנראה של לפחות אישה אחת מתוך שש נשותיו של מנהיג הכת. ובכל זאת שתיים מהנשים התקשרו למערכת חדשות 2 והביעו תמיכה לא מסויגת בבעלן.

"הוא לא היה בשום כת, ולא הייתה כאן שום התעללות", אמרה אחת מנשותיו של הנאשם והוסיפה: "כל אחת עשתה מה שהיא ראתה לנכון. אני מרגישה מלכה והוא נתן לכל אחת מאיתנו את מקסימום האהבה שהוא היה מסוגל להעניק, לא משנה מה רצו להראות, בסוף האמת תנצח. הוא אבא אוהב ובעל מפנק".

"מה שאנחנו עושים זה קדושה"

המשטרה סימנה את הקבוצה כמטרה כי היא רצתה לפרק אותה, בסופו של דבר היא הצליחה ליצור חיץ בין החבורה. כל הנשים ועשרות הילדים נמסרו לרשויות הרווחה ונמצאים במקומות מחסה. המשטרה הפרידה בין הנשים מתוך כוונה שלא תתאמנה גרסאות.

"מנסים לשטוף לי את המוח כאילו חייתי באיזו כת. המשטרה והעובדים הסוציאליים מנסים לשכנע אותי אבל זה לא האמת, ככל הנראה למי שהלכה ודיברה יש את הסיבות שלה לגבי למה היא המציאה את הסיפורים, אבל הכול בפירוש זה המצאות", אמרה האישה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהפרשה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק