המתלוננת נגד השופט: "הוא הכאיב לי וכפה עצמו"

המתלוננת נגד השופט אריה אטיאס מבית משפט השלום בת"א מדברת לראשונה: "פחדתי ממנו והמעמד שלו, הוא השתלט לי על החיים, היה מכאיב לי וכופה את עצמו עלי בין כותלי ביהמ"ש". אטיאס התפטר מתפקידו אולם טען כי מדובר היה ברומן בלבד

היום פורסם כי המשטרה ממליצה להעמיד את השופט אריה אטיאס, בגין ביצוע עבירות מין בקלדנית שלו במשך תשע שנים. הסיפור פורסם לראשונה כאן בחדשות 2. בריאיון לחדשות 2 הקלדנית שהתלוננה נגדו מספרת: "אני מדברת על יחסי מין שבוצעו בין כותלי בית המשפט בכפייה". היום נמסר לה שנמצאה תשתית ראייתית להעמיד אותו לדין.

השופט אטיאס, מבית משפט השלום בתל אביב, התפטר עם חשיפת יחסיו עם הקלדנית מבית המשפט. לפני כמה חודשים הגיעה המתלוננת לתחנת המשטרה במרחב ירקון, והתלוננה כי השופט פגע בה מינית ואילץ אותה לטענתה לקיים איתו יחסי מין.

עם התפטרותו טען אטיאס כי מדובר היה ברומן בלבד, אולם יחד עם זאת הוא בחר להתפטר מתפקידו כשופט. החקירה הועברה לטיפול היחידה הארצית לחקירות הונאה, ועליה הופקדה באופן אישי ראש יאח"ה תת-ניצב זיווה אגמי.

"נתנו לי להבין שכדאי שאשתוק"

"עוברת עליי הקלה, שסוף סוף מאמינים לי ולא מטייחים שום דבר. בכל זאת, המשטרה חקרה תקופה ארוכה את כל הממצאים בתיק. אני צעקתי את האמת שלי. פחדתי מכל הסיטואציה הזאת שנכפתה עליי", אומרת המתלוננת בכאב.

"עבדתי תחת אותו שופט, פחדתי ממנו והמעמד שלו, הוא השתלט לי על החיים, היה מכאיב לי וכופה את עצמו עליי", סיפרה האישה והוסיפה: "אני מדברת איתך על יחסי מין שבוצעו בין כותלי בית המשפט בכפייה".

המתלוננת מדגישה כי "גם כשכבר העזתי להתלונן אצל הממונים, הם נתנו לי להבין שכדאי שאני פשוט אשתוק, עובדה שהם מימנו לי טיפול פסיכולוגי. המערכת היא זו שמימנה לי פסיכולוגית". בסיום הריאיון היא ציינה: "זה דבר שנהוג ומקובל במערכת המשפט. ככה משתיקים עניינים ולי נמאס לשתוק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת