פרקליטת הקלדנית: "השררה העבירה את השופט על דעתו"

בריאיון על פרשת העמדתו לדין של שופט השלום בת"א, אריה אטיאס, אמר עורכת דינה של המתלוננת: "היא עברה סיוט מתמשך. אנחנו מקווים שבסופו של יום האמת תצא לאור והיא תוכל להשתקם"

אחרי חשיפת חדשות 2 על העמדתו לדין של שופט השלום בתל אביב, אריה אטיאס, בגין ביצוע עבירות מין בקלדנית שלו במשך תשע שנים - תיארה פרקליטתה של המתלוננת, עו"ד חני גקלושטד-סדן, את מהלכיה הבאים ואת מצבה של מרשתה.

"אנחנו כרגע לומדים את מסקנות המשטרה ונפרט יותר כשיהיה מידע חדש. היא מרגישה שמדובר בתחילתו של תהליך לקראת הוצאת הצדק לאור. מאוד קשה לה עדיין, היא בסערת רגשות אבל היא מחוזקת", היא סיפרה.

עורכת הדין הדגישה כי "מרשתי אזרה אומץ והתלוננה. גם אם חלפו תשע שנים, העבירות נעשו וכל הראיות ייבחנו. היא הייתה קורבן אומלל של אדם שהסררה העבירה אותו על דעתו. היא עברה סיוט מתמשך. אנחנו מקווים שבסופו של יום האמת תצא לאור והיא תוכל להשתקם".

זעזוע במערכת המשפט 

אטיאס, מבית משפט השלום בתל אביב, התפטר עם חשיפת יחסיו עם הקלדנית מבית המשפט. לפני כמה חודשים הגיעה המתלוננת לתחנת המשטרה במרחב ירקון, והתלוננה כי השופט פגע בה מינית ואילץ אותה לטענתה לקיים איתו יחסי מין.
 
עם התפטרותו טען אטיאס כי מדובר היה ברומן בלבד, אולם יחד עם זאת הוא בחר להתפטר מתפקידו כשופט.

החקירה הועברה לטיפול היחידה הארצית לחקירות הונאה, ועליה הופקדה באופן אישי ראש יאח"ה תת-ניצב זיווה אגמי.

היום, כאמור, נמסר למתלוננת כי בסיום החקירה נמצאה תשתית ראייתית להעמיד אותו לדין. נדגיש כי מדובר רק בהמלצת המשטרה וכי הפרקליטות היא זאת שתכריע בסופו של דבר אם יוגש כתב אישום נגד השופט. ממערכת בתי המשפט טרם התקבלה תגובה לידיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת