הכיר צעירה באינטרנט ואנס אותה בחורשה

אמיתי אשתמקר, בן 32 מקריית שמונה תכנן בקפידה את מהלכיו. הוא הכיר בחורה ברשת החברתית "מקושרים" והציג את עצמו בשם בדוי וכרווק בן 25. השניים נפגשו פעמיים, כשבפעם השנייה הוא אסף אותה מביתה בכרמיאל, לקח אותה לבילוי בחורשה - ושם ביצע בה אונס ומעשי סדום. היום הוא הורשע בבית המשפט

הכירו ברשת החברתית באינטרנט (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בחיפה הרשיע היום את אמיתי אשתמקר, בן 32 מקריית שמונה, בביצוע אונס ומעשה סדום בצעירה שהכיר ברשת החברתית "מקושרים" באינטרנט. אשתמקר ביצע את זממו בחורשת סמדר בכרמיאל, תוך שהוא מאיים ותוקף את המתלוננת.

שופטי בית המשפט המחוזי בחיפה החליטו להרשיע אותו בעבירות אינוס בנסיבות מחמירות, מעשה סדום בנסיבות מחמירות, ניסיון למעשה סדום וכן באיומים ובתקיפה הגורמת חבלה ממשית של המתלוננת. בכתב האישום נטען כי השניים הכירו בחודש יוני שנה שעברה דרך אתר הרשת החברתית "מקושרים", כשאשתמקר הציג עצמו בשם בדוי וטען כי הוא רווק בן 25. הם נפגשו פעמיים, ובפעם השנייה כשנפגשו בחורשה בכרמיאל, ביצע אשתמקר את העבירות המיוחסות לו.

ביום המפגש השני, שנערך שלושה ימים לאחר המפגש הראשון, הגיע הנאשם לכרמיאל בתיאום מראש עם המתלוננת ואסף אותה מביתה. השניים נסעו יחד לחורשת סמדר שם בילו יחד ושתו משקאות אלכוהוליים. כשביקשה הצעירה לחזור הביתה - הוא החל לגעת בה, ולאחר שביקשה ממנו שיפסיק איים עליה כי אם לא תשתף פעולה, לא תצא בחיים מן החורשה. על פי כתב האישום, בשלב זה הפשיט אותה מבגדיה ואנס אותה.

השתחררה מאחיזתו ורצה לעבר השוטרים

בשלב מסוים הגיעה לאזור ניידת משטרה שגרמה לנאשם להפסיק את מעשיו, לגרור את המתלוננת אל מאחורי אחד העצים ולסתום את פיה. רק במזל ובתושייה רבה, הצליחה הצעירה להשתחרר מאחיזתו ורצה לעבר השוטרים שחילצו אותה מהמקום.

השופטים כתבו בהכרעת הדין כי "עדותה של המתלוננת מהימנה, אמינה ומשכנעת ביותר, ולצידה ראיות המחזקות והתומכות בה. מנגד השוואת גרסת הנאשם לראיות חיצוניות לה, חשפה סתירות רבות בעדותו". בעקבות כך הרשיעו השופטים את הנאשם בעבירות שיוחסו לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק