צפו: מהומה בגזר הדין להורגי קרפ

עונש כבד של 26 שנות מאסר נגזר היום על שלושת הנאשמים בהריגת אריק קרפ. בעקבות העונש הכבד, המורכב מעונש מירבי על הריגה ועונש נוסף על תקיפת אשתו של קרפ, החלו בני משפחותיהם של התוקפים להתפרע ולהקים מהומה מחוץ לאולם בית המשפט. חלקם נעצרו על ידי מאבטחי בית המשפט

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר הבוקר 26 שנות מאסר בפועל, שנתיים מאסר על תנאי ופיצוי על סך 100 אלף שקלים על שלושת תוקפיו של אריק קרפ ז"ל, ג'מיל עדס, עבדל רחמן עדס וצעיר נוסף שהיה קטין בעת ביצוע ההריגה, תושבי ג'לג'וליה. 20 שנות מאסר הוא העונש המירבי על עבירת הריגה, ועל השלושה נגזרו עוד 6 שנות מאסר בגין תקיפת שרה, אשתו של קרפ ז"ל.

מהומה פרצה בבית המשפט עם הקראת גזר הדין, כאשר קרוביהם של ההורגים התפרעו במחאה על העונש הכבד שהוטל על השלושה. מאבטחי בית המשפט עצרו חלק מהם. אשתו של אריק קרפ שרה אמרה לחדשות 2 באינטרנט לאחר מתן גזר הדין כי "מהרגע הראשון אמרתי שלא מדובר בהריגה אלא ברצח לכל דבר. הם הכו וחבטו בו עד אשר נפל והתחנן שיעזבו אותו. איך הוא הגיע למים? הם דחפו אותו למים, הוא לא נכנס לבדו".

עו"ד אשר חן, המייצג את אחד המורשעים אמר: "גזר הדין הוא תוצר של אווירה ולא תוצר של כלים משפטיים אמיתיים", לדבריו, "בית המשפט גזר דין אשר אינו הולם את הנסיבות המתוארות בהכרעת הדין ואין הלימה בין הכרעת הדין לגזר הדין", דברי עו"ד חן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק