שנתיים מאסר לתוקף חברו במוט ברזל

מצלמת אבטחה באתר בנייה תיעדה את מוחמד הילאלי, תושב הצפון, כשהוא תוקף את עמיתו לעבודה במוט ברזל לאחר שוויכוח פרץ בין השניים. בעקבות התקיפה אושפז המתלונן בביה"ח במצב אנוש ונאלץ לעבור שיקום ארוך. השבוע דחה בית המשפט העליון את ערעורו של הילאלי והותיר על כנו את עונשו – שנתיים מאסר ו-100 אלף שקלים פיצויים

בית המשפט העליון דחה את ערעורו של מוחמד הילאלי, תושב הצפון, והותיר על כנו את עונשו - 24 חודשי מאסר בגין תקיפה של חברו לעבודה. במהלך הדיון בערעור הוצג תיעוד של התקיפה החמורה שבוצעה באמצעות מוט ברזל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מכתב האישום עולה כי השניים עסקו בעבודת חפירה ובהנחת צינורות מים, כאשר פרץ ביניהם ויכוח והמתלונן היכה את הילאלי בפניו. בשלב זה, כפי שניתן לראות בסרטון, נטל הילאלי מוט ברזל במשקל כ-4 ק"ג וחבט בפניו של המתלונן לנגד אחיו, העובד גם הוא במקום. האח מיהר לבלום את הילאלי, בעוד המתלונן נפל ארצה והחל לפרכס.

המתלונן פונה לבית החולים במצב אנוש, עבר ניתוח בראשו ואושפז לתקופה ממושכת. לאחר מכן הועבר לשיקום בבית לוינשטיין כשהוא סובל מפגיעה מוחית ומאובדן זיכרון ומונשם דרך צינור הנשמה.

פרקליטו של הנאשם, עו"ד אבי אמר

בית המשפט המחוזי בחיפה הרשיע את הילאלי בחבלה בנסיבות מחמירות וגזר עליו שנתיים מאסר בפועל, שנתיים מאסר על תנאי ותשלום 100 אלף שקלים פיצויים למתלונן. בעקבות גזר הדין הגיש הילאלי ערעור בטענה כי הוא שהותקף ראשון וכי אין לו עבר פלילי. "הנאשם ומשפחתו ביקשו את מחילתו של המתלונן", טען בבית המשפט פרקליטו של הילאלי, עו"ד אבי אמר, אך העליון דחה את הערעור.

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv