5 חודשים במעצר על אונס שלא בוצע

יורם אוחיון מירושלים, נשוי ואב לשניים, ניהל רומן עם שלוש נשים חרדיות מירושלים. כשנודע הדבר למשפחותיהן, טענו הנשים שנאנסו על ידו. אוחיון שהה במשך חודשים במעצר ורק אתמול שוחרר, לאחר שהתביעה חזרה בה מכתב האישום. עכשיו הוא מדבר: "נקברתי חי בתוך בית הסוהר, אני עוד בטראומה"

אדם חף מפשע ישב במעצר שווא במשך חמישה חודשים. יורם אוחיון בן 42 נעצר בחשד לאונס שלוש צעירות חרדיות. במשך חודשים הוא טען שמדובר ביחסים בהסכמה, אך אף אחד לא הקשיב לדבריו והמשטרה הגישה נגדו כתב אישום חמור. רק כשפרקליטו של אוחיון חקר את הנשים בבית המשפט התגלו סתירות מהותיות בגרסאותיהן ואתמול הוא שוחרר ממעצר.

"התחלתי רומן מסוים עם שלוש נשים חרדיות בסדר כרונולוגי שטענו כלפיי על אונס. אחת מהן נשואה ורצתה להסתיר מבעלה והשתיים האחרות רצו להסתיר מהמשפחות שלהם", שיתף יורם. "הן תאמו גרסאות ביניהן גם בחדר החקירות וגם במהלך המשפט", המשיך והדגיש כי "הכל היה בהסכמתן ואפילו ביוזמתן".

על חקירת המשטרה אמר אוחיון: "אני התחננתי לפוליגרף ולעימות עם הנשים ולא הסכימו לי. אני הודתי שהיה רומן בהסכמה, אבל לא קיבלו את הגרסה שלי. זה היה הגרסה שלי מול שלוש הגרסאות שלהן".

אוחיון: נקברתי חי בתוך בית הסוהר

יורם התייחס גם לתקופת מעצרו הממושכת וסיפר על תחושותיו. "נקברתי חי בתוך בית הסוהר, אני עוד בטראומה. אני לא האמנתי שבמדינה מתוקנת קורה דבר כזה".

"אני האמנתי בחפות שלי, אבל אם לא התמיכה של המשפחה ושל עורך הדין בר חיים אני לא יודע אם הייתי כאן היום לומר את כל הדברים הללו", סיכם אוחיון.

פרקליטו של אוחיון, עורך הדין ראובן בר חיים הסביר כי "קן ההגנה היה שהיחסים היו בהסכמה. שלוש נשים חרדיות הפכו יחסים בהסכמה לאונס כדי להציל את התדמית שלהם בעיני הציבור החרדי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת