קצב בעדותו: "זה מזוויע, זה לא אני"

הותרה לפרסום עדותו של הנשיא לשעבר בבית המשפט. "א' הייתה אובססיבית ביחס לבנות שנכנסו אליי", העיד קצב. "במשך 40 שנה בחיים הציבוריים - אף לא פעם אחת, שום תלונה, שום טענה, שום רמז על הטרדות מיניות"

משה קצב. "זה לא אני" (חדשות 2)

העדויות החסויות נחשפות: בית המשפט המחוזי בתל אביב התיר היום לפרסם את עדות ההגנה של הנשיא לשעבר משה קצב במשפטו, במהלכה הוא דוחה לחלוטין את תלונותיהן ועדויותיהן של המתלוננות נגדו - זאת כשלושה שבועות לפני תחילת הדיון בערעורו של קצב, שנידון לשבע שנות מאסר בגין שני מעשי אונס.

"צריך לעבור את זה. סוף סוף מישהו שומע אותי", פתח קצב את עדותו. "אחר כך יהיה החלק הקל, זה החלק הקשה, בניגוד למה שאתם חושבים". לאחר מכן פנה לדחות את האישומים נגדו. "א' ממשרד התיירות הייתה אובססיבית ביחס לכל הבנות שנכנסו אליי", העיד קצב. "במשך 40 שנה בחיים הציבוריים והפוליטיים - אף לא פעם אחת, שום תלונה, שום טענה, שום אמירה, שום רמז על הטרדות מיניות".

"היא לא קיבלה ממני שום דבר"

"לא הייתה שום 'מלכודת דבש' ל-א'", טען קצב. "מלכודת דבש יכולה להיות כשאני מבטיח למישהי עתיד, נותן לה מעמד בכיר, שאני מעדיף אותה על פני אחרים, שאני לוקח אותה לסיורים בחו"ל...והיא לא קיבלה ממני שום דבר".

"לא היה שום פלירט", טען קצב בהתייחסו ל-א' ממשרד התחבורה. "בשום פנים ואופן, חס וחלילה. קצה הציפורניים שלי לא נגע". הוא דחה את הטענות כי שלף את איבר מינו במהלך השיחות בין השניים: "זה לא היה ולא נברא. זה מזוויע, זה לא אני. מעולם, מעולם לא הייתי מעלה על דעתי שמישהו יאמר דבר כזה. כל כך זוועתי, פשוט חולנית".

תלונתה של א' ממשרד התחבורה בסופו של דבר לא נכנסה לכתב האישום - בגלל חוק ההתיישנות. "מעולם לא נגעתי באיברים האסורים שלה. לא בחזה ולא במקומות אחרים", טען קצב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת