כתב האישום יבוטל תמורת העברת 1,500 שקל ל"אגודה למלחמה בסרטן"

בסוף שנת 2009 הוגש נגד העבריין צ'רלי אבוטבול כתב אישום בגין החזקת שתי סיגריות המכילות סם מסוג חשיש. אבוטבול הכחיש כל קשר. במכתב שכתב פרקליטו לראש שלוחת התביעות הוא ביקש לבטל את האישום. היא הסכימה אך בתמורה דרשה שיעביר 1,500 שקלים לאגודה למלחמה בסרטן

צ'רלי אבוטבול (חדשות 2)

סגרו עסקה: עורך דינו של צ'רלי אבוטבול פנה בבקשה לביטול כתב אישום שהוגש נגדו בגין החזקת סם מסוג חשיש לשם צריכה עצמית. האישום בוטל ובתמורה ייאלץ אבוטבול להעביר סכום של 1,500 שקלים תרומה ל"אגודה למלחמה בסרטן".

עו"ד בועז קניג, פרקליטו של אבוטבול טען במכתבו לראש שלוחת תביעות בנתניה עו"ד מירית בן מיור, כי "אין כל משקל לסם שנמצא בידו של מרשו בסוף שנת 2009". לטענתו, "אבוטבול קיבל המלצה להשתמש בחומר נגד כאבים, אך מאז שרכש אותו, לא עשה בו שום שימוש שהוא".

עו"ד קניג הוסיף כי החוקר הדגיש שמרשו החזיק בסם מסוג מריחואנה, אך הוא מכחיש כל קשר לדבר, וציין כי "יש מקום לשקול את ביטול כתב האישום שהוגש נגדו בגין ביצוע המעשים".

"לו היה מדובר באדם אחר כתב האישום כלל לא היה נולד"

בסיום המכתב ציין עו"ד קניג כי, "לאורך לימוד התיק לא הצלחתי להשתחרר מן ההרגשה כי בנסיבות תיק זה, לו היה מדובר במר גולדנברג או כל אדם אחר, כתב האישום כלל לא היה נולד לאוויר העולם".

עו"ד בן מיור השיבה למכתבו של קניג וכתבה: "אבוטבול הודה בתחילה בהחזקת הסם שנתפס, ועל כן הכחשתו בנוגע לכך מעוררת תהיות". בן מיור הוסיפה כי "עם זאת, לאור מצבו הרפואי של אבוטבול, ולנוכח העובדה שבמהלך השנים לא נפתחו נגדו תיקי סמים, נהיה מוכנים לסגור את התיק".

במפתיע, עו"ד בן מיור התנתה את ביטול כתב האישום בהעברת תרומה על סך 1,500 שקלים לאגודה למלחמה בסרטן. בהתאם להסכמה שגובשה בין הצדדים, הסכימה התובעת בתיק לבטל את כתב האישום, בתמורה להעברת הסכום לעמותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת