נילי פריאל לבית המשפט: בטלו את כתב האישום נגדי

רעייתו של שר הביטחון פנתה לבית הדין לעבודה בבקשה לבטל את כתב האישום שהוגש נגדה בגין העסקת עובדת זרה לא חוקית. פרקליטהּ טען כי ההליך הפלילי נגדה היה נגוע ב"אכיפה בררנית ושרירותית שהיה "מעשה אפליה הדוקר את העין". כך נודע לחדשות 2

נילי פריאל וברק. מנסה לשנות את הדין (חדשות 2)

נילי פריאל, רעייתו של שר הביטחון אהוד ברק, פנתה היום לבית המשפט לעבודה בתל אביב בבקשה לבטל את כתב האישום שהוגש נגדה בגין העסקת עובדת זרה לא חוקית - כך נודע הערב לראשונה לחדשות 2. 
 
פרקליטה של פריאל, עו"ד נבות תל-צור, העביר מסמך מפורט שבו טען כי ההליך הפלילי שהתנהל נגד רעייתו של שר הביטחון מהווה "אכיפה בררנית ושרירותית על יסוד שיקולים זרים, שכן במקרים דומים מקובל להטיל על הנאשם קנס מינהלי".

עו"ד נבות תל-צור (חדשות 2)
תל-צור טען עוד כי "לא יעלה על הדעת שדין הנאשמת, שהיא עקרת בית (כתיאורה של פריאל בפנייה שהוגשה לבית המשפט), מעדה לראשונה בחייה בהעסקת עובדת זרה לתקופה של כמה חודשים בביתה הפרטי ויהיה כדין סוחרי עובדים זרים שרומסים את החוק ברגל גסה למטרות רווח, תוך פגיעה במשק העבודה הישראלי".
 
עו"ד טען גם כי עצם הגשתך כתב האישום, בהתחשב בנסיבות המקלות והושבתה על ספסל הנאשמים, היה "מעשה אפליה הדוקר את העין", כלשונו. הוא הדגיש כי מרשתו "חוזרת ומצהירה כי במקרה של ביטול כתב האישום, היא תישא בתוצאה העונשית המתחייבת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת