אישום: הטריד מינית כאלף ילדות דרך האינטרנט

נהג הסעות בן 46 מהוד השרון מואשם כי הטריד מינית כאלף נערות ברשת. לאחר שהתקבלו מספר תלונות נגד החשוד הוא נעצר ובמחשבו התגלו יותר מאלף כתובות של ילדות. כעת נבדק אם נהג לתקוף ילדים שהסיע במסגרת עבודתו

בבית משפט השלום בכפר סבא הוגש הבוקר כתב אישום חמור נגד נהג הסעות ילדים מהוד השרון, בחשד שהטריד מינית דרך כאלף ילדות דרך האינטרנט.

ניסים יעקב, בן 46, מואשם שיצר קשר עם ילדות ונערות דרך אתר הוידאו צ'אט ooVoo, וביקש מהן לעמוד מולו כשהן עירומות ולבצע בעצמן מעשים מגונים. הפרשה נחשפה לאחר שאחת הילדות ואמה הגיעו למשטרה והגישו תלונה נגד החשוד.

במהלך החקירה שנמשכה כשלושה שבועות התקבלו תלונות נוספות של ילדות בגילאי 12 עד 16, שהובילו למעצרו של החשוד. כשהגיעה המשטרה לעשות חיפוש בביתו נמצאו בשני מחשבים בביתו מעל לאלף כתובות של ילדות שנפלו על פי החשד קורבן למעשיו.

המשטרה טוענים כי ישנן נערות רבות שבחרו לאחר התייעצות עם הוריהן לא להתלונן במשטרה נגד יעקב. השוטרים אף בדקו אם נהג ההסעות תקף גם ילדים שנהג להסיע במסגרת עבודתו, ובינתיים לא מצאו כל ראיות שקושרות אותו לכך.

כתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז מרכז נגד יעקב, כולל חמישה סעיפים שונים בהם מעשה מגונה וגרימה למעשה מגונה. הנאשם נשלח על ידי בית המשפט להסתכלות פסיכיאטרית בתום הדיון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת