בגלל פגם במוצר: המאמנת תובעת את שטראוס

המוצר כשל? שטראוס עשויה לשלם למי שהציגה אותו בפני ההמונים. מאמנת הכושר אורלי הופמן-בר, הזכורה מהתכנית "לרדת בגדול", הגישה באמצעות עורכי דינה תביעה של חצי מיליון שקלים כנגד חברת שטראוס. הסיבה: המוצר אותו היא פירסמה, "קפה באלאנס", הורד מהמדפים בשל בעיות רפואיות קשות שגרם לצרכנים

אורלי הופמן-בר. חצי מיליון שקלים

אורלי הופמן-בר, מי שהייתה המאמנת הראשית בתכנית "לרדת בגדול" ולאחר מכן שימשה כפרזנטורית של חברת שטראוס, תובעת חצי מיליון שקלים מענקית החלב.

עורכי הדין ורד כהן ורענן בר-און הגישו בשמה של הופמן-בר את התביעה, לאחר שחודש בלבד מאז שווק המוצר "קפה באלאנס" - קראה שטראוס להורידו מהמדפים בשל תלונות צרכנים על פגיעה בבריאותם בשל צריכת יתר של סיבים תזונתיים.

עורכי הדין טוענים כי שטראוס לא הזהירה את הציבור כמתחייב, ואפילו לא עדכנה את הופמן-בר על הסכנות שבשימוש במוצר. "צעד זה", אומרים עורכי הדין, "פגע בשמה הטוב של הופמן-בר".

"עקב היותה של אורלי "הפנים" של המוצר, מאז שהוא הורד מהמדפים היא נאלצת להתמודד עם פניות רבות אליה בפורומי בריאות שונים בהם היא מייעצת וגם ברשת הפייסבוק", הוסיפו באי-כוחה, "אותם אנשים שפנו אליה מרגישים שהיא הוליכה אותם שולל ברגע שהמליצה להם להשתמש במוצר", סיכמו.

מחברת שטראוס נמסר בתגובה: "טרם קיבלנו את כתב התביעה. לכשיתקבל, נלמד את פרטיו ונגיב בבית המשפט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק