צפו: מאבטחים מכים בליינים עם אלה

מצלמות האבטחה שמוצבות בכניסה למועדונים אמורות לתעד בליינים אלימים. אבל מצלמות כאלו במועדון תל אביבי אחד - חשפו דווקא מאבטחים אלימים. בתיעוד שלפניכם נראים המאבטחים מכים באלה בליינים שיכורים שרצו להיכנס למועדון. נגד המאבטחים הוגש כתב אישום בגין תקיפה. הבליין שהותקף: "הוא יכול היה להרוג אותי"

בדרך כלל הסיפור הפוך: מבלים שמגיעים חמושים ושיכורים מתפרעים במועדונים, אבל הפעם המתפרעים הם המאבטחים. זה קרה בתל אביב, במועדון בשם "300" ברחוב הרכבת. שני מבלים ביקשו להיכנס למועדון אחרי שכבר בילו בו – אבל נחסמו. אז החלו המאבטחים לתקוף.

אחד המבלים ניסה להגיב, אבל אז נשלפה אלה והוא הוכה בראשו. במשך דקות הוא שכב מחוסר הכרה על הרצפה, והמאבטחים לא חשבו אפילו לבוא לעזרתו, שכן לדבריהם – היה מדובר בשיכור.

"אנשים שותים לפני שהם יוצאים למועדון, אבל בכל זאת, אני לא מהווה איום", סיפר אחד הבליינים שהותקף בחקירה במשטרה. "מה יש לי לאיים עליהם, עם ארנק? אני בחור קטנצ'יק, לא זוכר אפילו שדיברתי איתם".

"לא מבין איזה סיבה יש לתת לבן אדם אלה לראש"

"אולי היה ויכוח קטן, זה לא משנה", המשיך הבליין שהותקף. "בן אדם מכה אותך עם אלה ועוד לכיוון הראש, מה הוא מנסה, להרוג אותי? לא מבין איזה סיבה יש לתת לבן אדם אלה לראש, בלי לחשוב על התוצאות. הוא יכול היה להרוג אותי".

הצעיר פונה לבית החולים כשהוא סובל מחתך עמוק בראש. כתב אישום הוגש נגד שני המאבטחים, המשטרה מייחסת להם תקיפה בצוותא. "הלקוחות שלי רק הגנו על עצמם ועל המועדון כדי שאדם שיכור לא ייכנס ולא יפעל באלימות כלפי אחרים, וכדי שאנשים אחרים יוכלו לבלות בנעימים", אומרת עורכת דינם של המאבטחים, תמי אולמן.

אבל בתיק החקירה יש עדויות מעניינות, מהן עולה כי לאחר התקיפה, שפכו המאבטחים קוקה קולה על הבליינים שהוכו וכן על הגדר, זאת כדי לנסות ולהעלים את כתמי הדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק