אישום: קשרו נער והבעירו אש לרגליו

שני נערים בני 14 מפתח תקווה מואשמים בהתעללות בנער בן 13. על פי כתב האישום, הם קשרו אותו בידיו וברגליו והבעירו תחתיו אש. מעצרם הוארך עד לקבלת החלטה אחרת

כתב אישום חמור הוגש בסוף השבוע נגד שני צעירים בני 14 מפתח תקווה, המואשמים בהתעללות בנער בן 13.

על פי כתב האישום, השניים קשרו את ידיו ורגליו של הנער, הצמידו אותו לעץ והציתו מדורה בסמוך לרגליו. הנערים החשודים נחקרו במשרד הנוער בתחנת משטרת פתח תקווה וקשרו עצמם למעשה. מעצרם הוארך עד לקבלת החלטה אחרת.

בן 13 מהדרום נסחט על ידי בן גילו

לפני כחודשיים נחשפה, לגמרי במקרה, פרשת סחיטה מזעזעת באחד היישובים באזור הדרום. ח', נער בן 13, נסחט באיומים על ידי תלמיד אחר מהשכבה שלו.

"הוא אמר לי 'אם לא תביא לי כסף אני דוקר אותך, או שמחר אתה לא חוזר הביתה, הרגשתי ממש כמו כספומט", כך סיפר ח', ממנו נלקחו אלפי שקלים. כשסירב ח' לשלם, הכה אותו הסוחט ואף שבר את ידיו פעמיים בחודשים האחרונים. ח' המבויש סיפר להוריו כי נפל במהלך משחק כדורגל, וכך תירץ להם את החבלות אותם גרם הסוחט.

מי שגילה את הפרשה היה אביו של ח'. "נכנסתי לפני מספר ימים במקרה למחשב, וראיתי את ההיסטוריה של השיחות שלו. עמדו לי דמעות בעיניים מרוב זעזוע", כך סיפר אב המשפחה. "יש סיכוי שאם בני היה ממשיך להיסחט הוא היה מתאבד". המשפחה מיהרה להתלונן כנגד הנער התוקף, שנעצר מיד ובימים הקרובים צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת