צפו: איימה ודקרה את בן הזוג שעזב

מול המצלמות, הגיעה הצעירה למקום עבודתו של בן הזוג שהודיע לה כי בכוונתו לעזוב אותה, איימה עליו בפטיש ודקרה אותו בסכין. בחקירתה טענה: "זו הגנה עצמית". עורך דינה: הוא נהג להכות אותה

הצעירה הזו לקחה קשה את העובדה שבן זוגה במשך שנה וחצי, החליט לסיים איתה את הקשר. היא בעטה בו וסטרה בפניו, אחר כך דקרה אותו בעורף בסכין וגרמה לו לחתך עמוק.

כשהתקשר למשטרה צעקה לעברו מול השוטרת שהגיעה, "רק דבר אחד יפריד בינינו, שזה המוות. זה או אתה או אני". יומיים אחר כך הגיעה למקום העבודה שלו. המצלמות תיעדו את שאירע שם.

"חיזור גורלי" נוסח ישראל

על פי כתב האישום, היא החזיקה פטיש, הניפה אותו ואמרה כי תרצח אותו ושלא יעזוב אותה. אחר כך אחזה בסכין, ודקרה אותו פעם אחר פעם. הדקירות עמוקות ובן הזוג פונה לטיפול בבית החולים.

היא ברחה מהמקום עוד לפני שהשוטרים הגיעו. בבית המשפט טען פרקליטה עו"ד מירון רוזנטל כי "זו הגנה עצמית. הייתה אלימות מתמשכת של המתלונן, הנדקר, כלפי הלקוחה שלי. אלימות קשה במספר מקרים".

חיזור גורלי נוסח ישראל אל מול המצלמות. הצעירה הזו עומדת עכשיו לדין ומואשמת באיומים ותקיפה בנסיבות מחמירות. למרבה התדהמה היא טענה בחקירתה שנאלצה לדקור - מתוך הגנה עצמית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק