רה"מ לשעבר אהוד אולמרט: "טלנסקי לא העביר לי כסף מזומן"

נמשכת עדותו של ראש הממשלה לשעבר אולמרט בבית המשפט, שגם היום היה נסער במהלך עדותו, ואף הרים את קולו כאשר הטיחו בפניו את ההאשמות. "זה שקר!", הגדיר רה"מ לשעבר את המימון הכפול בפרשת "ראשונטורס"

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, שנאשם במספר סעיפי הונאה והפרת אמונים המשיך להעיד היום בבית המשפט המחוזי בירושלים.

על פרשת "ראשונטורס", בה קיבל על פי כתב האישום אפשרות להטיס את בני משפחתו לחו"ל באמצעות נקודות שצבר, ובנוסף המציא קבלות כפולות על הנסיעות, אמר אולמרט כי לא העלה על דעתו שרייצ'ל ריסבי-רז, מתאמת הנסיעות במשרדו, עשתה פעולות כדי להוליך שולל גורם כלשהו. "מה שנעשה היה בתום לב, אני לא מאמין שרייצ'ל או שולה זקן חשבו כך".

אולמרט היה נסער מאוד במהלך עדותו, ואף הרים את קולו כאשר הטיחו בפניו את ההאשמות. "זה שקר!", הגדיר רה"מ לשעבר את המימון הכפול בפרשת "ראשונטורס". "אני צריך לשמוע את כל ההכפשות על מה? על המסירות שלי? אני כאן כדי להשמיע את זעקת הכאב שלי", הוסיף אולמרט.

אולמרט גם החל היום להעיד על חלקו בפרשת "מעטפות הכסף", בה מעורב גם איש העסקים היהודי מוריס טלנסקי. "היחסים ביני לבין מוריס היו קרובים", אמר, "הוא אהב ללטף". לאחר מכן אמר אולמרט כי "כל תרומה של טלנסקי הייתה מתועדת והוצאה קבלה כמתחייב בחוק. לא קיבלתי מעולם מעטפה עם כסף מזומן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת